Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Challenged
Autor Wiadomość
Honi

Wysłany: 12 Czerwiec 2015, 16:59   Challenged

Challenged

>>WEJŚCIE NA FORUM<<

OTWARTE: 12.06.2015

Fabuła programu

Jesteś spragniony przygód? Damy ci same najbardziej niezapomniane i wyjątkowe! Łakniesz sławy i pieniędzy? W telewizji masz to jak w banku. Marzysz, by pomachać do kamery i pozdrowić całą rodzinę? Słonko, będziesz miał czas na pomachanie do wszystkich swoich znajomych! Challenged zagwarantuje ci wszystko, czego może pragnąć młody poszukiwacz przygód i jeszcze więcej! Spędź całe 4 miesiące na łonie natury wraz z masą ciekawych ludzi. Baw się, rywalizuj i ucz nowych, niezwykłych umiejętności. Pokaż wszystkim, na co cię stać. Walcz z pająkami, rozniecaj ogniska, buduj szałasy i taplaj się w błocie, udowodnij całemu światu, że to właśnie ty jesteś mistrzem przetrwania!

Każda edycja ma miejsce w wyjątkowym, oddalonym od cywilizacji miejscu, gdzie zawodnicy staczają walkę o sławę, honor, pieniądze i uznanie. Czekają ich zadania indywidualne i grupowe, podczas których będą zdobywać punkty dla swojej drużyny. Nagrodą w konkurencjach są Złote Ananasy (które z powodu niskiego budżetu są zwykłymi ananasami, ale udawajmy, że nie są), których liczba decyduje o zwycięstwie drużyny, a także klucze do skrzyń zawierających różnorakie przedmioty ułatwiające przetrwanie w dziczy. A przetrwanie będzie niełatwe. Oprócz dzikiej natury trzeba będzie radzić sobie ze złośliwością twórców programu, a także złośliwością przeciwników! Kto bowiem nie skorzysta z szansy wrzucenia do śpiwora przeciwnika całego słoika mrówek? Warunki atmosferyczne również nierzadko bywają zdradliwe, od śniegu w górach, aż po ulewy tropikalnych lasów. To już nie jest wasz przytulny domek na przedmieściach. To walka o przetrwanie, tu funkcjonują prawa dżungli.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny, pomiędzy którymi odbędzie się czteromiesięczna walka o nagrodę główną: 500 000 dolarów. Gra jest warta świeczki! Śmiałkowie będą mieszkać w prostych zabudowaniach dostosowanych do panujących warunków klimatycznych, od szałasów, przez domki z kupy, aż po igloo. Sami będą musieli zdobywać pożywienie - czy to poprzez polowanie i zbieractwo, czy też dzięki zwycięstwom w konkurencjach. Wszystkie ich zmagania będą monitorowane i nadawane w krajowej telewizji. Jedynymi ludźmi spoza gry, z którymi będą się komunikować są Chris - prowadzący programu, oraz ekipa filmowa, która będzie ich nagrywać non-stop. Kamery zostaną rozmieszczone dosłownie wszędzie - jedynym miejscem, w którym można zaznać prywatności są toalety i kabiny prysznicowe. Gracze zostają w programie do końca (chyba, że los zadecyduje inaczej), a drużyny będą od czasu do czasu zaopatrywane w nowych graczy. To, jak się ze sobą dogadają będzie miało kluczowy wpływ na wygraną. Niesubordynacja może grozić wydaleniem z programu. Praca zespołowa to podstawa. Życzymy powodzenia, przyda się!

Informacje

ψ Fabuła inspirowana wszystkimi serialami, programami, filmami, książkami i innymi produkcjami typu Survivor (Ryzykanci), Wyspa Totalnej Porażki (i jej pochodne), Isola, etc

ψ Akcja dzieje się w czasie teraźniejszym, w naszym świecie, program domyślnie jest produkcji amerykańskiej, ale uczestnicy mogą pochodzić z całego świata.

ψ Obecny skład administracji: ja (Honi) i Tsunagaru jako Adminki i Violet Rose jako Junior Admin.

ZEZWALAM NA PISANIE W TYM TEMACIE

Crocus

Mów mi:
Krołkys

Gram na:
nerwach

Wysłany: 14 Czerwiec 2015, 10:53   
   POPRZEDNIE NICKI: Pandusia, Paczix

Jestem tam od wczoraj i powiem Wam, że brakowało mi takiego forum. Ja wiem, że ja szybko piszę takie opinie, ale ja już Was serio serio kocham. Forumpolish wcale nie jest takie złe, więc tutaj jak ktoś się waha, niech tego nie robi. Od razu dawaj na Challenged! Myślę, że to nawet lepiej, niż ciągle grać na wxv itd, taka odmiana jest okej. Podoba mi się system kostek, ekwipunków, statystyk, umiejętności - jest świetnie zrobione, losowość jest i nie zawsze trafimy na to, co chcemy i to jest moim zdaniem dobre. No i czuję, że może być mieszanka narodowościowa i to też jest dobre. Wreszcie zrobiłam sobie Norweżkę hihi <3 I zostałam Białą Królową :D
Na CB też można pisać, jak ktoś jest, to pomocy na pewno udzieli. No myślę, że warto spróbować, na razie zapowiada się świetnie i oby forum działało jak najdłużej. :love: Mnie takiego forum serio brakowało, dla niego to mogę zrezygnować ze wszystkiego, tak mi się tam podoba. :lol: :lol: :lol:

[ ZAMKNIĘTY ]