Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
st. albans wolfs
Autor Wiadomość
Żaba

Wysłany: 11 Październik 2014, 14:15   st. albans wolfs

ZGADZAM SIĘ NA PISANIE
KOMENTARZY W TYM TEMACIE.

>WOLFS<
http://wolfs.ohmyforum.net

wilk z st. albans nie łamie regulaminu,
a jeśli już się tego dopuszcza
nigdy nie daje się złapać

St. Albans to małe miasteczko w Anglii, w którym znajduje się prestiżowy uniwersytet od lat pielęgnujący te same tradycje. Jego wychowanków zwykło się nazywać wilkami ze względu na szkolny herb. Wilk z St. Albans powinien przestrzegać wszystkich zasad i stanowić wzór do naśladowania dla innych. Wszyscy jednak wiemy, że wilki to zwierzęta drapieżne i niezależne, których nie da się kontrolować...

x Jest to reaktywacja forum, które przed wakacjami reklamowałyśmy na czarcie jako "powrót do korzeni" - szybkie rozgrywki, mnóstwo multikont itp.
    x Piszemy krótko, ale to nie oznacza, że nie umiemy pisać. Posty nie mają po dwie linijki. Po prostu są treściwe i posuwają akcję do przodu.
    x Rozgrywka trwa jeden dzień, góra dwa, bez zbędnego przeciągania.
    x Oczywiście to oznacza, że dana postać może być tylko w jednym miejscu naraz.
    x Nie ma u nas czegoś takiego jak "rezerwacja wyglądu". Karty postaci są krótkie, więc wypełnienie ich nie zajmuje długo.
    x Nie odliczamy równego tygodnia od napisania przez kogoś ostatniego posta, żeby wygląd trafił do nieaktywnych. Właściwie możecie wrócić do nas po miesiącu i grać dalej jak gdyby nigdy nic.
    x Stawiamy na minimalizm w wyglądzie forum, bo nie uważamy tego za najważniejsze.
    x Mamy stary układ, bez podziału na dzielnice, a działy typu "gastronomia" - w ten sposób łatwiej znaleźć odpowiednie miejsce do rozgrywki.
    x Podchodzimy do całej zabawy z dużym przymrużeniem oka, lubimy bawić się konwencją, fabułą i postaciami.
    x Na forum panuje rodzinna atmosfera i chętnie przyjmiemy do naszej rodzinki nowe osoby.
    x Wszyscy zawsze są chętni do gry - wystarczy spytać na sb czy ktoś zagra.
    x Nie, forum nie ma nic wspólnego z wilkołakami.
    x Tak, wiemy, że liczba mnoga od "wolf" to "wolves".

ZAPRASZAMY!
[Profil] [WWW]

schoko-bons

Wysłany: 27 Październik 2014, 23:07   

BAL MASKOWY

• kiedy? 1.11.2014
  • gdzie? to tajemnica i adres dostaniecie godzinę przed rozpoczęciem
  • atrakcje? wolicie nie wiedzieć...

Zapraszamy na halloweenowy bal maskowy, gdzie każdy może być kim chce, gdzie Sodoma i Gomora to kiepski żart, a Ty możesz zostać kim tylko zechcesz. Nawet królową Anglii albo samym Putinem. Przyjdź na imprezę i zaskocz nas swoją nową twarzą, a być może odkryjesz w sobie nieznane...

[Profil]

Żaba

Wysłany: 9 Marzec 2015, 14:47   

Okej, zacznijmy od tego, że ogłoszenie tu sobie wisi nieruszane od paru miesięcy i zastanawiałam się długo nad tym, czy w ogóle je aktualizować. Nie da się ukryć, że jesteśmy w gąszczu aktualnie popularnych na czarcie SL'i alternatywą, działającą trochę na innych zasadach i prawdopodobnie mało kto z Was ma ochotę grać na takim forum, ale jednak piszę tego posta, bo może jesteś tym zabłąkanym wędrowcem na czarcie, który poszukuje czegoś zupełnie innego albo znudził się tym, co inni mają do zaoferowania i pragnie powrotu do dawnej formy rozgrywek. O wiele bardziej będę się cieszyć, jeśli w odpowiedzi na to ogłoszenie znajdzie się ta jedna osoba, która naprawdę zostanie z nami na dłużej, a nie sztuczny tłum, który tylko stworzy kartę dla samego stworzenia.
Regularnie na forum gra sześć osób, każda ze średnią ilością dziesięciu postaci. Może wydawać się, że to za mało graczy, ale zawsze mamy pomysły na kolejne postacie, dramy, przez co cały czas coś się dzieje. Nie robimy z siebie żadnej elitki, gramy w takim gronie, bo dobrze się rozumiemy, nie obrażamy się za wyczyny naszych postaci i wszystkie mamy tak samo zryte umysły. Nie ma u nas granicy między adminami a graczami, niektóre z nas ogarniają formalne kwestie, ale forum tworzymy wspólnie. Chętnie przyjmiemy do naszego grona każdego i obiecujemy wprowadzić w nasz świat. Nie można się wiecznie kisić we własnym sosie, nowe osoby to nowe pomysły i jeszcze więcej zabawy. Nie ma czego się bać! W końcu my też kiedyś się nie znałyśmy.
Najważniejsze na naszym forum jest to, że rozgrywka odbywa się w ciągu jednego dnia. Schodzimy się na przykład wieczorem, gramy tyle, ile mamy czasu i nie ma żadnych spinek, że ktoś od tygodnia nie napisał posta. Czasem piszemy dłuższe posty, czasem krótsze, ale nie rozwlekamy całości na kilka dni czy tygodni. To dlatego cały czas coś się dzieje. Powiem z własnego doświadczenia, że grałam na wielu SL'ach i zawsze męczyło mnie to, że zapominałam o czym pisałam we wcześniejszych postach, kiedy mijało zbyt wiele dni. Rozumiem, że niektórzy lubią rozpisać się na trzy strony w Wordzie, ale nam nie zależy na długich opisach przyrody, tylko na tym, by fabuła się kręciła. Odkąd znów gram na forum z szybkimi rozgrywkami, moje romanse na boku z czartowymi forami i dłuższymi grami kończyły się porażką i szybkim wybijaniem z rytmu i traceniem weny.
Lubimy bawić się tym, co robimy. Tak jak mówiłam: nikt nie obraża się za to, co wyprawiają jego postaci. Czasami wyprawiają takie rzeczy, że już dawno wszystkie powinnyśmy się na siebie nawzajem obrazić. Nie wiemy, czego spodziewać się po sobie nawzajem, a nawet sobie samych. Ale czy to nie właśnie o to chodzi?
Tak, czytam zapowiedzi kolejnych for i wiem, że zwracacie uwagę na pomysłowe eventy i obecność Mistrza Gry. Jeśli chodzi o eventy, odbywają się u nas wydarzenia różnego typu: imprezy, wycieczki, zadania...; przez kilka tygodni cała społeczność mieszkała w schronie; bal opisany w poście wyżej odbywał się na osobnym forum, każdy ukrywał się pod kostiumem i do momentu ściągnięcia masek nie było wiadomo z kim się gra; i tak dalej. W planach mamy dużo kolejnych akcji. Nasze eventy nie opierają się tylko na ingerencji Mistrza Gry, który na każdej imprezie musi zesłać katastrofę. Postacie często same na siebie ściągają katastrofy! Do tego Mistrz Gry jako taki nie istnieje, mamy postać Wilka, do którego każdy ma dostęp i tak naprawdę każdy może wtrącić się nim do dowolnej rozgrywki, wcielając się w dowolną postać, która może namieszać albo po prostu wprowadzić humorystyczny akcent.
Skoro dotarłeś/aś w czytaniu aż tak daleko, to nakreślę może jeszcze zarys fabuły. Akcja rozgrywa się w angielskim miasteczku St. Albans w pobliżu Londynu i głównie kręci się wokół studentów tutejszego (wymyślonego) uniwersytetu. Miasteczko z pozoru wydaje się małe i spokojne, ale co chwilę dzieją się tu najdziwniejsze rzeczy (które naszym postaciom chyba wydają się być czymś na porządku dziennym). Uczelnia jest prestiżowa, więc kręci się tu dużo bogaczy, ale nie tylko. Poprzednie zdanie napisałam tylko po to, żeby dodać, że na naszym uniwerku uczy się książę Harry. W okolicy kręci się też Pippa Middleton, a właściwie aktorka wynajęta przez królową do odgrywania jej roli i... Och, nie będę tego teraz tłumaczyć, sami się przekonajcie, kogo u nas znajdziecie.
Na zakończenie... przyznałam się już, że ze swojej ciekawskiej natury śledzę zapowiedzi i reklamy for i widzę, że coraz częściej domagacie się czegoś innego, innowacyjnego. U nas jest coś innego, może nie innowacyjnego, bo pewnie większość z Was stwierdzi, że jesteśmy zacofane, bo fora poszły tak bardzo do przodu i można się bilokować, a grafika musi być coraz bardziej wypasiona. My sobie gramy tak, po staremu, na swoich zasadach. I bawimy się świetnie.

Uff, mam ochotę poruszyć jeszcze mnóstwo innych spraw, ale komu by się chciało to wszystko czytać! Tak jak mówiłam, nie spodziewam się uderzenia tłumów, ale może jednak znajdzie się ta jedna osoba, która się skusi i zostanie z nami już do końca swoich dni (bo w naszym wypadku chyba to już tak będzie). Może to będziesz Ty? Przyjdź albo...

Avena

Mów mi:
Maddie/Avena/Madzia

Gram na:
na razie nigdzie :/

Wysłany: 15 Czerwiec 2015, 17:44   

Tak w sumie to mnie zainteresowałaś, ej :(
Tylko ten, mam cienki umysł i musiałabym mieć tam "przewodnika" :<
[Profil]

Żaba

Wysłany: 17 Czerwiec 2015, 18:33   

Forum jest proste w obsłudze, ale w razie czego służę pomocą. Wystarczy wejść na czat i spytać o pomoc, a my wszystko wyjaśnimy. Ewentualnie mogę Ci bezpośrednio jeszcze dopowiedzieć co i jak, tylko musiałabyś się zgłosić z ewentualnymi pytaniami, bo nie wiem na ile już się orientujesz w naszym sposobie grania. Tak czy inaczej zapraszam :love:

[ ZAMKNIĘTY ]