Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Neighbours
Autor Wiadomość
krash

Mów mi:
Kaś

Gram na:
Hereford

Wysłany: 13 Luty 2015, 19:34   Neighbours
   POPRZEDNIE NICKI: oreeo

WEJDŹ NA FORUM
ZGADZAMY SIĘ NA KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ W TEMACIE!

» Las Vegas - przez jednych uważana za miasto grzechu, przez innych idealnym miejscem do rozrywki. Znane na całym świecie, klimatyczne, przyciągające tysiące ludzi... Tak, ale każdy to wie! - powiecie. My chcemy się skupić na zupełnie innej stronie tego urokliwego miasta.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w tym mieście, w stanie Nevada, ale Twoje życie niekoniecznie kręci się wokół jego nocnego i głośnego życia. Mieszkasz gdzieś, gdzie nie słyszysz muzyki puszczanej w kasynach (za to sąsiad upaja się disco), gdzie nie widzisz skąpo ubranych kobiet (są tylko mężczyźni z brzuchem piwnym) i pijanych facetów z wypchanymi pieniędzmi kieszeniami.

NIE. Ty mieszkasz na przedmieściach! Kamienice, domki, to one Cię otaczają. Jest spokojnie, znasz niemal każdego, masz wielu przyjaciół (ekhm) i sąsiadów. Nie każdy się tu lubi, jedni plotkują, drudzy donoszą, inni kradną żarówki, gazety, a jeszcze inni po prostu Ci zazdroszczą ameliniowych kołpaków. Co poradzisz? Nic. Takie są sąsiedzkie uroki! Ale teraz wyobraź sobie, że wstajesz rano, wychodzisz przed drzwi, by zobaczyć, czy nie dostałeś gazety. W tym czasie wychodzi Twój sąsiad, w samych majtkach, uśmiecha się do Ciebie, pyta jak się spało. Jest miły, jak zawsze, jednak wciąż pamiętasz o złotej zasadzie, że uprzejmość osobnika o tej samej płci w samej bieliźnie to coś co bardziej odstrasza niż przyciąga niestety. Potem możesz wyskoczyć do kawiarni na dole. Prawie jak znanych Ci F.R.I.E.N.D.S, ludzie się znają, rozpościerają na wygniecionych już kanapach, facet zza baru pamięta jaką kawę pijesz i że wiecznie nie możesz znaleźć sobie dziewczyny. Wieczorem możesz wpaść do baru wyciągniętego żywcem niczym z HIMYM, czy New Girl!

To, jak będzie wyglądał Twój poranek, czy reszta dnia zależy tylko od Ciebie i Twojego pomysłu. My dajemy Ci tylko masę możliwości i całe, pełne życia osiedle, na którym poznasz wielu ludzi. Może panienka z cukierni będzie do Ciebie zarywać i w gratisie dostaniesz pączka z dziurką? Może lekarz, jak zawsze stwierdzi, że masz groźną tropikalną chorobę, gdy przyjdziesz do niego ze zwykłą grypą? A może trafisz na jakąś starszą babcię, która uraczy Cię pikantnymi szczegółami z życia swoich córek? Ale w sekrecie zdradzimy Ci, że najbardziej powinieneś bać się dozorcy! Opiekun domu to twarda sztuka, on zawsze się do czegoś przyczepi, nawet jeśli jego argumenty będą wyssane z palca. Lepiej z nim nie zadzierać, bo Ci szczury do domu podrzuci, ewentualnie odłączy prąd i niech się dzieje wola nieba!

√ CO OFERUJEMY:
    » KLUBY ZAINTERESOWAŃ;
    » JAK MOŻNA ZAUWAŻYĆ, AKTYWNOŚĆ MISTRZA GRY;
    » STATUS MAJĄTKOWY;
    » PRZEWODNIKI DLA NOWYCH I O LAS VEGAS;
    » AKTYWNĄ PLOTKARE ORAZ LASVEGAS.COM;
    » ORAZ WIELE INNYCH RZECZY, O KTÓRYCH PRZEKONASZ
    SIĘ JAK TYLKO U NAS ZAWITASZ!

[Profil] [WWW]

CHERRY

Mów mi:
Domi

Gram na:
wo

Wysłany: 15 Luty 2015, 11:49   

Gram na forum od samego początku i przyznam, że nigdzie nie czułam się tak dobrze jak tam! Nie ma podziału na grupki, co się ostatnio często zdarza na tego typu forach i nikt nikogo nie wyróżnia. Wszyscy są sobie równi, kocham tych ludzi i ten klimat panujący na forum. :faja: Uciekłam od was jeden jedyny raz, ale to tylko dlatego, że dopadł mnie kryzys maturzysty! :lol: Szybko jednak wróciłam i powiem wam, że Toby nadal żyje i czeka mnie fajna fabuła teraz. :afro:
Nie umiem pisać takich rzeczy, więc nie będzie lania wody, ale jeśli ktoś jest jeszcze niezdecydowany to zapraszam w swoim imieniu i wszystkich użytkowników, bo nie pożałujecie. :cool:

#puppylove #layden
[Profil] [WWW]

krash

Mów mi:
Kaś

Gram na:
Hereford

Wysłany: 19 Luty 2015, 21:26   

CHERRY dobrze, że Toby wrócił, ale to wcale nie znaczy, że nie dostanie kilka razy butelką od Max'a, bo mu się należy i to bardzo! Tylko lepiej nie zabijaj go po raz kolejny, bo chyba Lancasterowie by tego nie przeżyli, bo biedny Aiden, to się nawet o to obwinia. .___.

GARŚĆ INFORMACJI O FORUM!

Przy okazji chciałabym poinformować, że na naszym forum zaszła zmiana w składzie administracji. Chciałybyśmy podziękować serdecznie Emmie i Beth za całą pracę włożoną w forum, a w nowym składzie mamy okazje powitać Megan i Vivienne. Gratulacje dla nich :love:
Chciałabym także dodać, że przez morderce, a raczej psychopatę, który w dalszym ciągu krąży po Las Vegas, agenci specjalni zyskali trop, przez co prowadzona jest dla nich akcja z udziałem Mistrza Gry! Dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do brania udziału w akcji związanej z psychopatą. Możecie się także zgłaszać jakoś świadkowie, co na pewno ułatwi wszystkim śledztwo! Po więcej szczegółów zapraszamy na forum.
[Profil] [WWW]

Gomez

Mów mi:
Kamila

Gram na:
gone

Wysłany: 21 Luty 2015, 21:54   

Pomysł na forum super, aktywni gracze, aktywny i chętny do pomocy MG. O każdej porze dnia i nocy znajdziesz kogoś, z kim możesz popisać na czacie, cały czas coś się dzieje i ogólnie naprawdę WSZYSTKO mi się podoba, począwszy od wyglądu, a na kołach zainteresowań skończywszy.
Niestety prawda jest taka, że choć na forum zarzeka się, że nie będzie kółek wzajemnej adoracji itp... takowe są i to naprawdę dużo. Ja osobiście, jako nowa użytkowniczka (jestem tam może... trzeci, czwarty dzień?) kompletnie nie potrafię się odnaleźć, jestem praktycznie cały czas ignorowana, a stali użytkownicy piszą na tylko sobie znane tematy. Naprawdę ciężko jest być na takim forum, pomimo tego, że cała reszta dopięta jest na ostatni guzik.

x Gall Anonim :torba:

Will you miss me when i'm gone?
[Profil] [WWW]

krash

Mów mi:
Kaś

Gram na:
Hereford

Wysłany: 21 Luty 2015, 22:53   

Gomez na początku to cieszę się, że forum podoba Ci się od strony technicznej i graficznej oraz mam nadzieję, że tak zostanie przy najbliższej zmianie. <3
Jeśli zaś chodzi o "elitkę" to od kiedy przeczytałam twój komentarz siedzę i się zastanawiam co tutaj odpisać. W międzyczasie weszłam sobie na sb i od razu widziałam powitanie się osoby, która na forum na pewno nie jest dłużej niż tydzień (wiem, bo raczej wszystkich znam, a ostatni tydzień miałam zawalony i muszę wszystkich ogarnąć ;( ) i z tego co zauważyłam to wszyscy grzecznie ją przywitali, a nawet wdali się w konwersacje. Jasne, że czasem trafi się temat o postaciach (gdzie ich nie ma?), jednak nie wydaje mi się aby były one tak częste, bo raczej temat typu: Grey, spanie, grupy na forum, czy Voldemort nie jest związane z żadną fabułą.
[Profil] [WWW]

Natalka

Wysłany: 26 Luty 2015, 19:46   

Hehehehehe <3 przyszłam się wypowiedzieć, bo chyba wypada, nie? <3
Jestem na forum praktycznie od samego początku i jestem mile zaskoczona! Gra mi się tam świetnie, zawsze znajdzie się ktoś chętny do gry, nie ma olewek, ludzie są mili dla siebie. Wbrew temu, że niektórzy uważają, iż są tam grupki - stanowczo się nie zgadzam :) Sama jak zawitałam na forum - bałam się. Bałam się, że będą grupki, nie da się wgryźć, odezwać na sb, bo elita je przejmie - niestety zraziłam się na jednym forum. Na całe szczęście tutaj tak nie było. Dostałam miłe powitanie, pomoc w wybraniu wyglądu, zawodu, prędkie propozycje relacji. Normalnie rewelacja! :D Poza tym kolejnym plusem jest to, że użytkownicy się skrzyknęli i powstało kilka wielkich rodzin, w których jest ZAWSZE miejsce dla nowych użytkowników! Nowi użytkownicy zawsze są witani z szacunkiem, zagadywani i nie pomijani w dyskusjach na sb :) Poza tym, szczerze mówiąc, to jest chyba pierwsze forum, na którym gram, gdzie tak prężnie działa MG! Uwielbiam jego akcje! :D

Także szczerze polecam forum <3 :love:

Lydia & Anastasia & Aileen & Clive
<3
[Profil]

Kejti

Mów mi:
Kejti

Gram na:
niczym

Wysłany: 1 Marzec 2015, 21:35   

Natalka dziękujemy bardzo za miłe słowa! :love: Cieszymy się, że dobrze się u nas czujesz i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej!

A CO SIĘ U NAS DZIEJE?

» właśnie został zmieniony wygląd na forum, zrobiliśmy także generalne porządki i pojawiła się u nas popularna w ostatnim czasie aplikacja TINDER
    » dodaliśmy również informatory, które ułatwią w odnalezieniu się na forum nowym użytkownikom, jak łatwo się domyślić w życiu naszych postaci wiele się wydarzyło i ich historia jest bogatsza niż to co mają w karcie postaci, a dzięki naszym nowym informatorom będziecie mogli opisać najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce na forum i wspomnieć coś o relacjach z rodzinką. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni!
    » skład administracji nam się trochę zmienił i bardzo dziękujemy byłym adminom za współpracę i to co włożyli od siebie w forum, oraz informujemy, że u nas będzie się dziać jeszcze więcej, bo mamy nowe dwie, urocze główki pełne pomysłów
    » ZA KILKANAŚCIE DNI STUKNIE NAM PIĘĆ MIESIĘCY, to niesamowite i to wszystko dzięki naszym wspaniałym userom! Tego dnia każdy z Was będzie musiał zdmuchnąć swoją świeczkę! Planujemy wtedy ważny event o którym poinformujemy Was niedługo!
    » ostatnio wiele duszyczek nam pouciekało i chciałabym tutaj, oficjalnie wszystkich poinformować, że wierzymy, że wrócicie i cierpliwie czekamy! Przyjmiemy wszystkich z otwartymi rączkami i postaramy się równie miło przywitać nowe mordeczki! Musicie tylko zaryzykować, przyjść do nas i dać się zatrzymać!
    » zmienił się trochę regulamin naszego forum, od dzisiaj możecie posiadać tyle postaci ile tylko chcecie choć jak wiadomo wszystkie muszą być aktywne!
    » mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz nowy wygląd, że każdy znajdzie u nas swoje miejsce, nasi userzy poszukują wiele ważnych duszyczek, a popularne twarzyczki na wyglądy Waszych postaci wciąż są u nas wolne, dlatego serdecznie zapraszamy!

[Profil]

yati

Mów mi:
Marta

Gram na:
Darkest Night, SD, HB

Wysłany: 3 Marzec 2015, 18:34   

W sumie jestem na forum już drugą postacią, wcześniej ze względów osobistych musiałam z forum zrezygnować, a teraz wróciłam i nie żałuję. Nie odczułam specjalnie jakoś tych kółek wzajemnej adoracji tak naprawdę, zawsze ludzie mnie na sb witają i się fajnie z gada. :love: Administracja odwala naprawdę kawał dobrej roboty! A i nowy wygląd jest sups. Życzę powodzenia. :love:

Beatrice W.
[Profil]

maleficent

Mów mi:
marlena

Gram na:
white oak <3

Wysłany: 3 Marzec 2015, 18:55   

zdecydowanie najładniejszy z waszych wyglądów ;>
[Profil]

cleo

Mów mi:
Cycu

Gram na:
WO ORLANDO

Wysłany: 3 Marzec 2015, 20:16   

NORI Dobrze, że do nas wróciłaś i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami już na stałe :cool:

Hazel no ja nie wiem, kto taki "wstrętny" nagłówek zrobił... :paszołwon: i ty lepiej do nas wracaj, bo co to za Vegas bez Hazi ;c

Malieficent cieszymy się, że Ci się podoba <3

You drive me crazy, I just can't sleep
[Profil] [WWW]

[ ZAMKNIĘTY ]