Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Crocus
Autor Wiadomość
Crocus

Mów mi:
Krołkys

Gram na:
nerwach

Wysłany: 26 Styczeń 2014, 00:49   Crocus
   POPRZEDNIE NICKI: Pandusia, Paczix

NAZYWAJ MNIE: Patrycja, Pati, Crocus

O SOBIE: Trudno powiedzieć mi cokolwiek o sobie. Myślę, że mogę być jedną z młodszych graczy pbf będących tutaj. Ciągle zmieniają mi się gusta. Uwielbiam kolor granatowy, czarny i biały. Od ponad pięciu lat jestem fanką sagi Zmierzch, dodatkowo Harry'ego Pottera, Igrzysk Śmierci i Pretty Little Liars. Nie lubię znanej wszystkim Niny Dobrev ani żadnego TVD. Słucham każdego rodzaju muzyki. Nałogowo czytam. Moim marzeniem jest wynaleźć jakiś lek, wyjechać do Norwegii lub Szwecji oraz zobaczyć w Azji na żywo pandę w jakimś rezerwacie.

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Na podstawie książek lub filmów, SL lub fantastyczne.

AKTUALNIE GRAM NA: Tak jakby stan zawieszenia

FORA, NA KTÓRYCH GRAŁEM:
- Twilight In Polish (pierwsza stronka z rpg <3)
- Infinite Destiny
- Mutanci
- Hogwart Dream
- Jadore Dior
- Psychosis
- Caribbean
- White Oak
- Neighbours
- ByTheBay
- Challenged

MOJE POSTACIE: Zwykle postaci to same skrajności - jest taka, ale jednocześnie taka i właściwie nie można określić do końca jej charakteru - jedna wielka, szara masa. Przez jakiś czas używałam Nicole/Nicolette Clayer, czasem Dieene Vodrey, potem tworzyłam nowe.

PREFEROWANE WYGLĄDY:
- męskie Jon Kortarajena, Marcel Sabat, Tyler Blackburn, Josh Hutcherson, Sam Claflin, Robert Pattinson, Tom Felton
- żeńskie Megan Fox, Ashley Benson, Jennifer Lawrence, Troian Bellisario, Anne Hathaway, Adriana Lima

INNE MIEJSCA W SIECI: Mój Tumblr

Ainslie Blanc

Mów mi:
Ta zła i niedobra

Gram na:
Nie gram.

Wysłany: 5 Październik 2015, 18:01   

Co ja miałam tu...a! Tumblr prześliczny :love: Chociaż wolę Gale'a od Peety :hyhy: (herezja)
Mam nadzieję, że na krakowskim forum jeszcze się zobaczymy :love:

Crocus

Mów mi:
Krołkys

Gram na:
nerwach

Wysłany: 25 Październik 2015, 22:07   
   POPRZEDNIE NICKI: Pandusia, Paczix

Ainslie Blanc, dziękuję :faja: A co do Gale'a i Peety to ubolewam xD Uprzedzenie już takie mam. No trochę nam teraz Kraków umarł, ale jako członek administracji szepnę, że coś szykujemy, więc mam nadzieję, że się spotkamy. :faja:

[ ODPOWIEDZ ]