Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
CZART - nowa generacja
Autor Wiadomość
winteriscoming.

Mów mi:
Myrcella, Madzia; Myivo.

Gram na:
---

Wysłany: 29 Grudzień 2016, 17:50   CZART - nowa generacja

Witajcie Czartersi,

Jak widzicie forum umiera, może jestem tutaj od niedawna i w Administracji także jak zarówno na forum ale jednak chciałabym, żeby to miejsce odnalazło swoją dawną świetność. Jednakże sama nie dam rady podnieść tego forum, chciałabym poprosić Was o pomoc bo społeczeństwo Czarta tworzymy my wszyscy. Macie jakieś pomysły odnośnie reaktywacji forum? Na pewno trzeba je ogarnąć na wielu aspektach jak czystki, wygląd, być może nawet drobna przebudowa.

Chciałabym też, żeby reszta członków Administracji wyraziła swoje zdanie czy nadal chcą w niej być, bo jednak przyda mi się pomoc a ja oczekuję, żę po paru dniach/godzinach nadal będą dbali o forum.
[Profil]

hybris

Mów mi:
Iza

Gram na:
ny, wo

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 11:59   
   POPRZEDNIE NICKI: rebellious, ARIA

Wpadłam w czas, na czarta nie wchodziłam już od bardzo dawna, bo po prostu nie było sensu. ale wiecie co pierwsze mi się rzuciło w oczy? "Ostatnie newsy". Jestem z NY, więc ogłoszenie o evencie (jest btw. jako pierwsze), który był kilka miesięcy temu od razu mnie poraziło. Przeglądam dalej WO, SD, jakieś Mystic Falls (lol, nie zdziwiłabym się jakby te forum nie istniało), to wszystko 'newsy' sprzed kilku miesięcy . Czart jest okropnie zaniedbany i to aż razi po oczach. Nikt nie będzie się tutaj udzielał, skoro czart już nic nie oferuje.
Co prawda obecny stan Czarta nie jest całkowicie waszą winą, bo problem był w innym składzie administracyjnych i właśnie przez to użytkownicy odeszli, ale warto byłoby się trochę zastanowić czy te nicki, które widnieją w tabelce 'administracja' faktycznie należą do osób, które spełniają tą funkcję.
Wpadam na czart raz na ruski rok, żeby zobaczyć czy jeszcze żyje i w sumie to nie widzę żadnego progresu.

[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 14:36   

Nooo, zaczynając od tego że w adminach powinny znaleźć się osoby bezstronne, obiektywne, z pomysłem i chęcią do działania, musicie się poważnie zastanowić czego dzisiaj potrzebuje świat PBFu. Czart zaczynał jako zupełnie inne miejsce i zmieniał się zależnie od potrzeb, oczekiwań i tak dalej. Spójrzcie na obecne działy, zastanówcie się czy dalej są potrzebne, czy w takiej formie, czy może trzeba to jakoś rozwinąć. Czego brakuje? W końcu admini też są użytkownikami forów, czego brakuje wam na czarcie, czego wy szukacie, co trzeba poddać małej metamorfozie :cool:

Growlithe

Mów mi:
nie odzywaj się

Gram na:
virusie, lucid dream.

Wysłany: 31 Grudzień 2016, 20:48   

Po pierwsze - na czarcie jest straszny syf. Wszędzie. W cholerę nieaktualnych tematów, w cholerę upadłych forów. Wypadałoby to posprzątać. Posprawdzać, co jeszcze da się odratować, a co już dawno powinno obrastać pajęczyną w dziale z archiwum.
Po drugie - systematyczność. Hybris zauważyła, że newsy są sprzed kilku miesięcy. Proponowałem też, by dać pod nazwy forów linki, bo nie każdy się obraca w danym środowisku i nie każdy je po prostu zna. Wszyscy byli na tak, miało być wprowadzone... Bodajże w czerwcu? To nic. To tylko sześć miesięcy obsuwy. Nikt nie zauważy.
Po trzecie - to, co pisała Shilon.

Jakby to wpierw ogarnąć, to mielibyście już połowę sukcesu - bo dalibyście potencjalnym graczom czyste, logiczne miejsce, gdzie mogliby się zacząć rozglądać. Może zostawać. Może nawet wam pomagać.
[Profil]

Crashie

Wysłany: 1 Styczeń 2017, 17:24   

Tak jak już powyżej zostało wspomniane - przede wszystkim porządki, też jakoś sensowne poukładanie zadań obecnej Administracji Czarta (bo ja na przykład jako taki szary userek nie wiem kto w ogóle obecnie w niej jest i kto jaką rolę pełni). To byłby jakiś początek. Zaproponowałabym jakąś nieco większą metamorfozę Czartowi po tym wszystkim; zmiana grafiki, obecnego stylu i to co Shilon zaproponowała. No i ewentualnie po takim ogólnym ogarnięciu całego tego bałaganu, pójście w jakąś ładną, sensowną reklamę dla graczy, by wiedzieli, że coś tu się dzieje, że to nie jest umieralnia, że są zmiany, że będą mogli znaleźć tu swoje miejsce - zarówno gracze for Second Life, jak i gracze for Fantasy, Zwierzęcych, Sci-Fi etc.
Fajnie by było też zrobić coś, co nadałoby jakiejś unikatowości Czartowi, coś świeżego, choć na tym można się zastanowić ewentualnie później.

Jeśli poczujesz, że zakwita w tobie ból, kwiat nagle stanie się ulgą.

Urzekła mnie twoja przepowiednia.
[Profil]

LANA BANANA

Mów mi:
LB

Gram na:
White Oak, Nowy Orlean, czekam na ALASKĘ

Wysłany: 2 Styczeń 2017, 22:03   

Ok, pomijając to co powiedzieli ludzie wyżej ja dodam coś od siebie:
Ktoś wspomniał o tym, że warto byłoby wrócić do korzeni czARTa - może zastanówcie się nad samą jego nazwą? Ja drugie życie tego forum widzę w ten sposób, że mogłoby to być miejsce uderzające na sto procent w grafikę, kody i obsługę hostingów. Eden reklamuje fora, pewnie większość użytkowników siedzi tam od początku/przekonała się do niego po zagrzybieniu czARTa i tam śledzą nowinki forumowe. Może wtedy odsunąć na czARTcie ten dział (dać mu subforum, ale nie tak ważne), a wypchnąć na początek działy dot. różnych kodów, obsługi programów graficznych, tutoriali, obsługi hostingów, działy gdzie ludzie będą zamieszczać swoje avatary, gify i cracki.
Popatrzcie jak skonstruowana jest część artystyczna chociażby na bazzarcie i ile można wyciągnać z tego tematu ;) Wrócą użytkownicy + nie będzie to stricte to samo co oferuje (nie oszukujmy się, zadbany) Eden.
Istotną kwestią będzie wtedy grafika forum, więc znajdźcie kogoś, kto przywróci blask wizualnej stronie.
[Profil]

winteriscoming.

Mów mi:
Myrcella, Madzia; Myivo.

Gram na:
---

Wysłany: 3 Styczeń 2017, 01:20   

Dziękuję wszystkim bardzo za pomysły, zastanowimy się nad wszystkimi i spróbuje przywrócić dawną świetność Czarta. Aktualnie wzięłam się za nową odsłonę i jestem w trakcie robienia grafiki (styl mam już praktycznie gotowy).
Jeśli jest ktoś, kto chciałby pomóc i "wstąpić" do ekipy, albo chociaż tylko pomóc na czas reaktywacji to zapraszam do mnie na PW.
Tak samo mają wstęp starzy Administratorzy, prosiłabym o kontakt na PW lub GG (numer podany w profilu).

Jeśli chodzi o przebudowanie forum to już od pewnego czasu mi to chodziło po głowie i właśnie stawiałabym bardziej na graficzną/html'ową pomoc, może trochę rozbudować offtop a reklamy/zapowiedzi for to byłby taki po prostu dodatek na Czarcie.
[Profil]

nata

Mów mi:
nata

Gram na:
wo najmocniej

Wysłany: 14 Styczeń 2017, 23:54   
   POPRZEDNIE NICKI: alienated

ja powiem tylko, że fajnie wygląda, jak ktoś z administracji pojawia się w ostatnio zalogowanych, szczególnie, że to 48h na czarcie. Nie mówię, że siedzieć non stop, ale jak się nie ma czasu raz dziennie wejść, sprawdzić czy nie ma pw chociaż, to na cholerę to wszystko?

Asami

Mów mi:
Ania

Gram na:
Avengersach

Wysłany: 7 Listopad 2017, 10:51   

To tu jeszcze coś się dzieje? :>

winteriscoming.

Mów mi:
Myrcella, Madzia; Myivo.

Gram na:
---