Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Darkest Nigth
Autor Wiadomość
MisakiChan

Mów mi:
Selka

Gram na:
Darkest Nights

Wysłany: 17 Luty 2016, 14:56   Darkest Nigth

PS. Jeżeli jesteś graczem, który zniknie po tygodniu lub nie ma zamiaru angażować się w sprawy rodu czy też fabułę to nie masz tu czego szukać. Chcemy aktywnych graczy! Kontakt poprzez gg 9247738 lub PW

WAMPIRY

Przyjmiemy każdą chętną duszyczkę do naszego nieco... niecodziennego grona, w którym na pewno poczujesz się jak w jednej, wielkiej rodzinie!
Poszukujemy chętnych do wcielenia się w rolę wampirzego przedstawiciela familii Tang. Na start oferujemy pakiet herbaty - nie jakiejś tam taniej - oraz przepyszne ciasteczka z wróżbą!
UWAGA: Jeżeli jesteś osoba, która ma zniknąć po tygodniu, to nie masz tu czego szukać.

OFERUJEMY:

DOBRY ONION MOI DRODZY!

1. Przede wszystkim pomoc w stworzeniu karty postaci w oparciu o realia forum Darkest Night, a także o realia kultury Azji. Mamy świadomość, iż jest to dosyć odległy aspekt dla wielu graczy, zatem oferujemy solidną, a także cierpliwą pomoc. Masz pytania czy też wątpliwości? Nic nie szkodzi! Chętnie Ci pomożemy!

2. Dokładny rozpis tematów pomocniczych dzięki którym zyskasz podstawowe pojęcie o forum, a w szczególności o rodzie:

KLIK - spis sugerowanych wizerunków żeńskich. Zawarte zostały twarze chińskie, koreańskie oraz japońskie.
    KLIK - spis sugerowanych wizerunków męskich. Zawarte zostały twarze chińskie, koreańskie oraz japońskie.
    KLIK - mini poradnik Azjaty, czyli jak wcielić się w rolę Azjaty.
    KLIK - kalendarium rodu z zawartymi datami życia wszystkich postaci od III pokolenia do VI i VII włącznie jeśli takowe istniało - daty przedstawiają zakres życia od momentu spokrewnienia do śmierci plus odpowiednie odnośniki do kart postaci. Dodatkowo przy każdej postaci znajduje się odpowiednia adnotacja dotycząca możliwości spokrewnienia.
    KLIK - opis stanowisk w rodzie, a poniżej opis praw wampirzych dzieci oraz wilkołaków.
    KLIK - szczegółowy opis rodu, dostępne sloty, spis wszystkich członków, obrazek herbu, a także drzewo rodowe.

3. Aktywnych graczy - gwarantujemy stabilnych oraz aktywnych graczy dzięki czemu nie poczujesz się w żaden sposób odtrącony, tudzież rzucony na głęboką wodę. Jesteśmy spójnym i zgranym gronem, które bardzo chętnie otworzy się na nowych graczy.

4. Różnorodność fabuł - interesuje Cię polityka, spiski, tudzież intrygi? A może lubisz sesje typowo nastawione na akcje? Wszelkiego rodzaju dramy? ZATEM DOBRZE TRAFIŁEŚ!
    Nie czujesz się w czymś pewnie? Nie ma problemu, pomożemy!

WYMAGAMY:
  1. AKTYWNOŚCI - jasne, nie każdy może sobie pozwolić na ciągłe siedzenie na forum, jednakże wychodzimy z założenia, iż danie minimum jednego posta dziennie nie powinno być wielce problematyczne. Szanujemy twój czas i życie prywatne.

2. Przyjaznego podejścia - cenimy sobie dobrą atmosferę pośród graczy oraz współpracę między nimi. Chcesz odgrywać postać? Nie ma problemy jednak wykazujmy choć minimalną lojalność wobec rodziny. Wspólnie troszczmy się o jej dobro.

DODATKOWO:

1. Zachęcamy do skontaktowania się z którymkolwiek z "Tang" zwanych również Łososiem, celem uzyskania pomocy przy budowie KP, tudzież wspólnego wymyśleniu postaci.

2. Brzmi strasznie? Nie przejmuj się! Nawet jeśli nie jest Ci znana kultura Azji, to pomogę! Ja oraz każdy przedstawiciel familii Tang. Zatem ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POSZUKIWANIAMI!

FAMILIANCI

Prócz wampirów poszukujemy także familiantów. Policjant, lekarz, prawnik, biznesmen, dziennikarz, prosty DJ, a może haker? Gwarantujemy, że dla każdego coś się znajdzie! Boisz się odrzucenia lub złego traktowania? Nic bardziej mylnego - swoich traktujemy jako partnerów biznesowych. Nadal mało? Zatem niech zachęci Cię fakt możliwego spokrewnienia na fabule.
Zapoznaj się z poszukiwaniami już teraz! I tutaj gwarantujemy pomoc przy tworzeniu postaci.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POSZUKIWANIAMI.
KONTAKT POPRZEZ PW LUB GG EWENTUALNIE SKYPE.

~ Zapraszam na DARKEST NIGHT

[Profil]

MisakiChan

Mów mi:
Selka

Gram na:
Darkest Nights

Wysłany: 2 Czerwiec 2016, 10:19   

Zapraszam serdecznie <3
[Profil]

Visioner

Mów mi:
Dragos

Gram na:
Darkest Night

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 16:11   

Bycie potomkiem tak zaangażowanego fabularnie gracza, to niesamowita frajda. Z żadną z Selkowych postaci nie da się po prostu nudzić. Fabularne wprowadzenie w niezwykłą kulturę Wschodu to istna uczta duchowa. Chodźcie, chodźcie - będzie fajnie i pięknie.

Kaamos

Mów mi:
Śniegu, Kaamos

Gram na:
Darkest Night

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 20:42   

Zdecydowanie warto zostać dzieckiem naszego głównego "nołlajfa forumowego". Selka we wszystkim pomoże, poprowadzi za rączkę i ma mnóstwo cierpliwości.

Od siebie (jako wampirzy brat) mogę zagwarantować:
- bardzo ciekawą relację z najbardziej rozchwytywaną postacią na forum KLIK - jaka to będzie relacja, zależy głównie od ciebie ^_^
- pomoc w napisaniu KP, bo akurat Chiny mam w małym palcu i zawsze coś mogę doradzić fajnego do napisania historii
- świetną, zgraną atmosferę w rodzie - razem chodzimy pośpiewać do klubu karaoke, razem mordujemy watykańską mafię <33

Na co więc czekasz?
PS, jeśli masz zamiar zniknąć po tygodniu, będę bardzo smutny :(
[Profil]

Visioner

Mów mi:
Dragos

Gram na:
Darkest Night

Wysłany: 23 Czerwiec 2016, 20:08   

Podbijam i zachęcam - bo warto.

MisakiChan

Mów mi: