Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Dirty Lies
Autor Wiadomość
dirty lies

Mów mi:
Dirty Lies

Gram na:
Tworzę swoje forum oparte na serialu Pretty Little Liars

Wysłany: 14 Kwiecień 2017, 02:00   Dirty Lies

Wstajesz rano. Myślisz dzień, jak co dzień - przyszła wiosna. W powietrzu czuć już jej zapach, pojedyncze krokusy i przebiśniegi już rozchylają swoje pąki do słońca. Podchodzisz do okna i widzisz, że zimowe płaszcze jak i buty zostały zamienione na lżejszą odzież. Ubierasz się i jak co dzień idziesz przed dom po dzisiejsze wydanie gazety. Patrzysz. Uśmiech schodzi Ci z twarzy. Na pierwszej stronie widzisz zdjęcie młodej dziewczyny i grubymi, wytłuszczonymi literami nagłówek: „To już rok od jej zaginięcia. Megan gdzie jesteś?”
---
Szkoła zorganizowała potańcówkę z okazji rozpoczęcia semestru. Wybierają się wszyscy – ty też. Szykujesz się, malujesz – niech wszyscy zobaczą jak się zmieniłeś.
Jesteś już na potańcówce od 3 godzin. Tańczysz, wszyscy dobrze się bawią, lecz głośną muzykę wyłącza dyrektor. Dopiero teraz widzisz stojących za nim policjantów. Za szkołą zostało znalezione, a obok niego taśma. Dyrektor włącza play i z głośników słychać: „Opowiem wam historię. Moją historię. O tym jak moje życie zostało zatrzymane.” Rozglądasz się po Sali na twarze obok, niektórym płyną drzwi, niektórzy mają otwarte w dziwieniu buzie. Oni też rozpoznali ten głos – Megan. Słuchasz dalej: „Nigdy nie zrozumiem, dlaczego zrobiłeś to, co zrobiłeś, ale wiem jak się wtedy czułeś. Wiem, dużo więcej niż Ci się wydaje, a jeśli słuchasz ten taśmy bądź jej podobnych wiedz – jesteś winny mojej śmierci. Zemszczę się.” Dopada Cię strach. Inne taśmy? Inni winowajcy? Śmierć? Taśma? Mdlejesz…
---
Znaleziono ciało Megan. Odbywa się pogrzeb. Cieszysz się, bo to oznacza, że sprawa zamknięta. Wracasz po ceremonii do domu, a w salonie na blacie leży przedmiot. Rozpoznajesz go. Naciskasz play „Wróciłam. Winni poniosą konsekwencje”. Mdlejesz…

• Pomysł fabuły jak i całe forum jest wzorowane na serialu Pretty Little Liars, lecz forum nie jest jego odwzorowaniem.
• Na forum nie pojawiają się postacie jak i miejsca z wyżej wymienionego serialu.
• Temat taśm będzie wprowadzony przez Mistrza Gry. Nie chcę ich traktować jako ozdobnika. Ale oprócz taśm będą sms, listy itp. itd. Motyw z taśmami - przyznam się bez bicia - wzięłam z francuskiego forum. U nich to się przyjęło i mam nadzieję, że u nas też się przyjmie.
• Administracja na chwilę obecną liczy już Cztery osoby i mam nadzieję, że to właśnie ta Fantastyczna Czwórka sprawi, że otwarcie być może jeszcze w tym miesiącu... Także, czekajcie :-)

dirty lies

Mów mi:
Dirty Lies

Gram na:
Tworzę swoje forum oparte na serialu Pretty Little Liars

Wysłany: 16 Kwiecień 2017, 00:14   

Wyniki ankiety są jasne. 25 odpowiedzi: Nie. To już nie będzie Dirty Lies, a PLL. Także forum będzie bez postaci fabularnych. I przed zrobieniem ankiety taką właśnie decyzje podjęliśmy. Na forum nie powstaną postacie fabularne.

Ale mam do was pytane.
Co powiecie na stworzenie tematu z proponowanymi postaciami? Przecież nie zawsze osoba, które chcą się zarejestrować na forum ma pomysł na postać.

Oraz chcę coś napisać jeśli chodzi o osoby, które zgłaszają się do pomocy nad budową forum. z 4 osób, które miały pomóc przy budowie forum zmniejszyła się do 3. Na prawdę potrzebujemy pomocy przy budowie, ale nie są nam potrzebne osoby, które rejestrują się na forum i ich "pomoc" ogranicza się jedynie do tego. To już drugi taki przypadek więc proszę: jeśli chcesz pomóc nam jako administrator/moderator/mistrz gry zgłoś się. Nie są nam potrzebne osoby, które jedynie podglądają.

[ ODPOWIEDZ ]