Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
FRANCJA
Autor Wiadomość
TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:
one and only jadore dior!

Wysłany: 5 Listopad 2015, 16:52   

Co nowego w Paryżu?
- w chwili obecnej odbywa się event Halloweenowy
- nasi gracze szukają osób do naprawdę ciekawych relacji, gorąco zachęcamy do dołączenia do naszego grona
- odbyły się czystki, więc do złapania jest kilka naprawdę fajnych wizerunków! Planujemy dość gruntowne czystki, dlatego prosimy naszych użytkowników o sprawdzenie, czy wszystkie konta są aktywne.
- na forum została wprowadzona gazetka, będziemy w niej mniej więcej nakreślać tło fabularne, informować o ciekawych wydarzeniach, raczyć ploteczkami i ogłoszeniami. Każdy będzie miał możliwość napisania czegoś do gazetki albo wrzucenia do niej swojego ogłoszenia. Oto jej pierwszy numer - *klikaj*

Zapraszamy! <3

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 13 Grudzień 2015, 19:44   

Witajcie! Z pewnością już wszyscy zdążyli zauważyć, ale my jeszcze raz podzielimy i pochwalimy się tą informacją - nasze forum ma już 2 lata! 13.12.13 zostało otwarte, a dzisiaj jest właśnie dzień, w którym mijają równe dwa lata od rozpoczęcia naszej wspólnej zabawy. Chcemy serdecznie podziękować każdemu, kto przyczynił się istnienia JD, każdemu kto pomagał nam w jego prowadzeniu, budowaniu, zmienianiu i ulepszaniu. Dziękujemy każdemu, kto u nas był i zwłaszcza tym, którzy o tej pory są. To dzięki wielu osobom nasze forum funkcjonuje, gdyby nie grono użytkowników zaangażowanych w gry, relacje i poznawanie siebie, to administracja nic by sama nie wskórała.
Mamy nadzieję, że forum będzie żyło jeszcze długo, że będziemy mogli tu wspólnie spędzać grać i budować ciekawe wątki! Liczymy, że spędzicie z nami kolejny rok, a nasza mała paryska społeczność jeszcze się rozrośnie.
Z okazji urodzin przygotowałyśmy dla Was kilka atrakcji! Mamy nadzieję, że sie spodobają i weźmiecie w nich udział, żeby urozmaicić sobie trochę czas spędzany na forum.

Dziękujemy! <3

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 15 Grudzień 2015, 00:27   

O kurcze, to już dwa? Ale to leci! Oficjalnie jesteście forum na którym najdłużej gram :D

Wszystkiego najlepszego i kolejnych dwóch <3
Wyglądu jeszcze całego nie widzę, ale zapowiada się ładniutko! :love:

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 15 Grudzień 2015, 18:47   

Shilon napisał/a:
O kurcze, to już dwa? Ale to leci! Oficjalnie jesteście forum na którym najdłużej gram :D

Wszystkiego najlepszego i kolejnych dwóch <3
Wyglądu jeszcze całego nie widzę, ale zapowiada się ładniutko! :love:

Tak! :D Bardzo mnie to cieszy <3 I dziękujemy ślicznie. Liczymy na kolejny rok :love:

A CO NOWEGO W PARYŻU?
- przepiękny zimowy styl od MSChB oraz śliczny nagłówek od Krash, za które ładnie dziękujemy!
- nowe, zimowo-urodzone wydanie La Parisienne *klik*
- drobne zmiany w administracji
- czystki dotyczące postaci oraz tematów na forum
- świąteczny event *klik*

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 16 Grudzień 2015, 09:59   

Hazel napisał/a:
http://i.imgur.com/iW56PnC.jpg u mnie nagłówek nie zgrywa się z tłem i jest za mały :c

ojej, to dziwne, bo u mnie wszystko się ładnie zlało. Coś pokombinujemy, dzięki za informację!
I z tego co widzę, to nawet czcionka u Ciebie nieco różni się od naszej. Może to wina przeglądarki? U mnie na chrome wszystko ładnie śmiga.

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 1 Luty 2016, 14:19   

» Walentynkowy event- randki w ciemno :love: *klikaj*
    » Czystki - kilka kont zostało usuniętych, kilkoro użytkowników przeniesionych do nieaktywnych, zwolniło nam się kilka interesujących wizerunków (np. Shay Mitchell, Ian Somerhalder, czy Ryan Gosling, ale zajrzyjcie do nas, żeby dowiedzieć się więcej!)
    » Nasi użytkownicy nadal czekają na kochane duszyczki, które stworzą postaci z poszukiwań, które zapowiadają się naprawdę ciekawie.
    » Można też zauważyć drobne zmiany w składzie administracji. Witamy Lydię na pokładzie!

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 28 Kwiecień 2016, 20:09   

» W Paryżu w końcu wiosna! Mam nadzieję, że ją poczujecie, a nasze forum znowu rozkwitnie.
» Za nagłówek dziękujemy Krash, a za pomoc przy stylu naszej Rory!
» Odbyły się czystki, kilka kont zostało przeniesionych do nieaktywnych, kilka zostało usuniętych. Bardzo proszę o aktywność, naprawdę na Was liczę kochani!
» W dalszym ciągu poszukuję kogoś, kto będzie chciał pomóc w prowadzeniu forum. Nie musi być to osoba z konkretną rangą, jeśli ktoś nie czuje się na siłach, by być juniorem, modem, czym kimkolwiek, ale czasami ma trochę czasu i pomysłów, by pomóc JD utrzymywać na nogach, to niech da znać! Będę wdzięczna za każdą pomoc.

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 13 Grudzień 2016, 17:43   

Mówi się, że we Francji można się zakochać.
Francja kojarzona jest z winem, dobrymi filmami, subtelną muzyką i specyficznymi palarniami, które pamiętamy z czarno-białych filmów. Niektórzy mówią, że Paryż najpiękniejszy jest zimą. Zwłaszcza tą mroźną, gdy policzki czerwienieją od nadmiaru chłodu, a zakochane pary zakładają na siebie prawie, że identyczne świąteczne swetry, dzieląc się przy tym kubkiem gorącej czekolady.
J’adore Dior, zachwyci cię zimowym urokiem, świąteczną atmosferą i błogim szaleństwem, gdy pomiędzy pieczeniem pierniczków a czystym zakupoholizmem ze znajomymi, znajdziesz też czas na to, aby odwiedzić najbardziej urokliwe dzielnice Paryża. Nie wierzysz? Przekonaj się sam, lepiąc na czas na polu Marsowym, największe w całej Francji bałwanki, czy też przecznicę dalej wygrywając zimowy konkurs na najlepszą rzeźbę... wykutą w lodzie!
Raj dla artystów, zakochanych par, uciekinierów, gwiazd i osób, które potrzebują nowości, ucieczki, świeżości oraz szczęścia. Paryż nie tylko otworzy cię na świat i pozwoli poznać ogrom ludzi; on pokaże ci, co tak naprawdę znaczy żyć pełnią życia.

CHCEMY SIĘ RÓWNIEŻ POCHWALIĆ, ŻE DZISIAJ OBCHODZIMY 3 URODZINY! :love:

TIS0N

Mów mi:
Pateczko

Gram na:

Wysłany: 19 Maj 2017, 21:13   

Jak to było? Zbłądziłeś gdzieś, zawędrowałeś w labirynt ścieżek i uliczek, oddaliłeś się tak bardzo, że nie pamiętasz gdzie był początek? Jesteś teraz w zupełnie innym miejscu i nie myślisz już skąd wyruszyłeś? Możliwe, że wracasz myślami do tego punktu, czasem nawet z sentymentem, ale robi się on coraz bardziej mglisty.
A może zrobiłeś specjalnie? Może coś ci się nie spodobało, odstraszyło cię, uciekłeś więc? Nie kusi cię, by sprawdzić, czy to nadal tam jest?
Dopadł Cię mityczny syndrom paryski? Nie było wystarczająco pięknie, nie było jak z pocztówki, nie było tak jak sobie wymarzyłeś i rozczarowanie przyprawiło Cię o zawroty głowy i kołatanie serca? Mona Lisa była taka mała między ramami, a tłum w okół tak wielki, irytujący, hałaśliwy, że niemal powodowało to atak klaustrofobii?
Odetchnij głęboko i popatrz jeszcze raz.
Jest wiosna, nieba nie zasnuwa smog, miasto rozkwita milionem nowych możliwości. Stoisz u wylotu nastrojowej uliczki. Być może przed piekarnią, a chodnik u Twoich stóp jest zasłany kruchymi płatkami maślanego ciasta? Może wśród nich leży też strona z gazety, gdzie pod napisem ZAGINIONY widnieje Twoje zdjęcie? Może ktoś Cię szuka, może ktoś na Ciebie czeka?
Może wrócisz?

[ ODPOWIEDZ ]