Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.


Panda


Poprzedni temat «» Następny temat
NERVE
Autor Wiadomość
NERVEMów mi:
Candice

Gram na:
nerve


Posty: 1
Wysłany: 4 Lipiec 2017, 13:41   NERVE


Welcome to Nerve – a game like truth or dare, minus the truth. Watchers pay to watch. Players play to win cash and glory. Are you a player or a watcher? WE DARE YOU.
Wstęp sam w sobie przyprawia o szybsze bicie serca, zastanawiasz się czy wybrać którąś opcję. Obie kuszą tak samo. Graczy czy Obserwator? Tętno znacznie przyspiesza, wiesz ile zależy od tego wyboru i jesteś pewien, że podejmiesz to ryzyko. Obserwator? Lubisz patrzeć, zapamiętywać. Wyznaczać ludziom wyzwania i czekać na efektowne wykonanie. Czujesz, że to opcja dla ciebie. Jednocześnie kusi cię wybranie opcji Gracz. Adrenalina, sława, pieniądze. Wykonywanie zadań na granicy między brawurą a głupotą. Lubisz, gdy ludzie wstrzymują oddech, obserwując twoje poczynania. Jeszcze chwilę się wahasz, zastanawiasz. Zerkasz w okno, szukając odpowiedzi na swoje pytanie. Jesteś Obserwatorem czy Graczem?


Nowy Jork - miasto, które nie śpi, pełne niebezpieczeństw i niespodzianek. To właśnie tutaj upadają anioły, a marzenia zostają rzucone o bruk. To właśnie tutaj można wygrać sławę i pieniądze w nowojorskiej edycji NERVE - gry jak Prawda czy Wyzwanie, minus prawda. Wartka akcja, dużo pieniędzy i popularność. Czego chcieć więcej? Pozostaje więc odpowiedzieć na jedno, ważne pytanie: jesteś Graczem czy Obserwatorem?

Co gwarantujemy:
- Ciekawe zadania
- Możliwość interakcji z innymi graczami
- Brak Informatora - jak w prawdziwym życiu, tak tutaj wypadki chodzą po ludziach
- Duży udział Mistrza Gry
- Rankingi Graczy i Obserwatorów

Wkrótce więcej informacji!
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: