Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
OD ADMINISTRACJI
Autor Wiadomość
latch
[Usunięty]

Wysłany: 20 Styczeń 2013, 22:00   

Proszę Państwa, przed Wami nowy Helper!
inside. dołącza do grupy THE HELP. :)

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 22 Styczeń 2013, 20:00   

Całujemy stópki trolololo, ponieważ uratowała nas od reklam na kolejny miesiąc ;)

latch
[Usunięty]

Wysłany: 27 Styczeń 2013, 09:30   

Dziękujemy za zgodę Bubel na przerobienie jej dawnego
stylu oraz naszej top artystce redEYEs za wykonanie nagłówka!

latch
[Usunięty]

Wysłany: 6 Luty 2013, 02:24   

Jak zauważyliście lub nie, 18 lutego będziemy obchodzić pierwsze urodziny czARTa! Jest nam naprawdę bardzo miło, że byliście z nami przez ten rok. To wszystko minęło w mgnieniu oka. W tym miejscu chcielibyśmy życzyć Wam, ale i sobie, kolejnych wspaniałych lat. Jak wiadomo, bywały lepsze i gorsze chwile, ale zawsze podnosiliśmy się na nogi. Mamy nadzieję, że dalej będzie nam się tak dobrze wszystkim współpracowało!

~ekipa czARTa

latch
[Usunięty]

Wysłany: 10 Luty 2013, 14:52   

Osoby, posiadające temat w warsztatach, prosimy o zapoznanie się z tym tematem.

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 11 Luty 2013, 02:00   

Na prośbę kilku użytkowników, w dziale z reklamami powstała nowa kategoria
REALIA MANG/ANIME!
Mamy nadzieję, że jednak większa część użytkowników czARTa doceni ową tematykę i rozwiniemy się nieco na tym polu ;)

- jeśli Twoje forum pasuje do owej kategorii - pisz PW!

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 17 Luty 2013, 16:32   

Starlight, Isanami oraz Rejwen zawitały w grupie Top Artist! Gratulujemy!
Jednocześnie zapowiadamy, iż niebawem przeprowadzone będą czystki w grupach specjalnych - jeśli ktoś czuje, że zaniedbał sprawę ma jeszcze czas, żeby nadrobić ;)
[Profil]

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 24 Luty 2013, 01:41   

Za kolejny miesiąc bez reklam dziękujemy z całego czarciego serca Starlight!

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 24 Luty 2013, 12:43   

Mam przyjemność ogłosić, iż vernille otrzymuje tytuł Mastera urodzin czarta! W nagrodę dostaje kolorek nie tak mdły jak inne i po buziaku od grona Administracji (serio!). Prace, które nam nadesłała to:

button:

kartka urodzinowa:

Jednocześnie wyrażamy głębokie ubolewanie, iż... A, bullshit, nie chce mi się dzisiaj tak przykładać do przekazywania informacji, więc najprościej: ludzie, jeśli chodzi o ilość prac, która została do nas wysłana, to pożal się Boże. Nie narzekajcie, że na czarcie jest mało konkursów, bo za każdym razem okazuje się, że udział bierze tyle osób, ile dałoby radę wyliczyć na palcach jednej ręki. Nie dziwcie się nam więc że tak mało konkursów organizujemy, kiedy każdy kolejny utwierdza nas w przekonaniu, że zwyczajnie nie jesteście nimi zainteresowani. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie "URODZINY CZARTA!" dziękujemy za poświęcenie swojego cennego czasu a vernille gratulujemy raz jeszcze. Przypomnę do tego, że na wasze pomysły dotyczące tematów konkursów oraz nagród czekamy o każdej porze dnia i nocy ;)
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 16 Marzec 2013, 16:14   

Część z was pewnie już zauważyła, że kilkunastu użytkowników otrzymało ostrzeżenia. Nie zamierzamy każdej z osób wysyłać cytatów, więc nie proście nas o to. Powody do wystawienia ostrzeżeń znalazłyśmy w tematach: komentarze ART, pomysł The Lying Game, reklama Pamiętniki Hogwartu. To przypadek, od którego administratora dostało się ostrzeżenie, gdyż lista była ustalana wspólnie. Przy omawianiu wartości ostrzeżeń przyjęty został następujący wzór:
Cytat:
1-2 złamane punkty regulaminu = 1
3 złamane punkty regulaminu = 2
4 lub więcej złamanych punktów regulaminu = 3

Od tej pory również ostrzeżenia nie będą wygasać. Możliwość pisania postów na forum jest zablokowana po uzyskaniu ostrzeżeń o łącznej wartości równej 4, natomiast IP zostaje zablokowane po uzyskaniu ostrzeżeń o łącznej wartości równej 6. W przypadku niektórych użytkowników oznacza to, że jeszcze jedna kłótnia z ich udziałem będzie jednocześnie oznaczała pożegnanie się z forum. Koniec szargania CZARTA ciągłymi chamskimi sieczkami, które nic nie wnoszą. Przykro nam że tyle tego wyszło i warto podkreślić, że każdy użytkownik jest dla nas warty tak samo dużo, aczkolwiek jeśli nie potraficie czasem być mądrzejsi i nie komentować pewnych spraw - musicie liczyć się z konsekwencjami. Punkt o złamaniu zakazu spamowania był dopisywany do list jeśli użytkownik wypowiadał się wyjątkowo uparcie, chociaż koniec jego wypowiedzi wpłynąłby na szybszy koniec kłótni. I jeszcze coś, co dodam tylko od siebie: część z was pewnie myśli, że jak oznaczy swojego posta "*sorki za offtop*", albo napisze "przepraszam że tak chamsko ale chuj mnie strzela że jesteście takimi debilami", to naprawdę nie chroni was to przed ostrzeżeniami.
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]