Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
OD ADMINISTRACJI
Autor Wiadomość
LITTLEIRONY

Wysłany: 26 Marzec 2013, 23:03   

APEL DO WSZYSTKICH HTML'owców CSS'owców,
czyli ogólnie rzecz biorąc wszystkich tworzących style na fora.

czART pilnie potrzebuje stylu dopasowanego do nowego wyglądu, nie mamy wielkich wymagań, dokładniejsze informacje podam chętnym na pw bądź od razu przy zgłoszeniu. Możecie pisać do mnie na PW bądź na GG.
[Profil] [WWW]

LITTLEIRONY

Wysłany: 27 Marzec 2013, 00:19   

Witamy nowych moderatorów! HAZEL, Wilczka i Starlight!
Życzymy miłej i owocnej pracy na forum :)
[Profil] [WWW]

LITTLEIRONY

Wysłany: 27 Marzec 2013, 17:44   

Przedstawiamy nowych forumowych HELP'erów!
Vena i Captain Crieff, witamy na pokładzie!

ZAPRASZAMY!
[Profil] [WWW]

LITTLEIRONY

Wysłany: 30 Marzec 2013, 23:54   

Prócz tego, że widzimy czARTa w nieco innych barwach na forum pojawiły się także większe zmiany.

1) moderacja:
Z moderacji zostały usunięte niektóre osoby, jedne ze względu na długie nieobecności inne ze względów prywatnych, nie mniej jednak poszukujemy kilku osób które zastąpią dawnych moderatorów. Administracja czeka na zgłoszenia w Prywatnych Wiadomościach.

2) FAQ

KOT stworzyła nam piękne FAQ czyli najczęstsze problemy i odpowiedzi na nie. znajdziecie tam także opisy poszczególnych grup. Zapraszamy do lektury -> klik

3) Rada czARTa:
Została wybrana Rada czARTa! W jej skład wchodzą Lori, Alice, NibiNibi oraz Captain Crieff. Z myślą o nich pojawił się także specjalny dział w którym omawiane będą problemy. Wspólna konferencja odbędzie się po świętach. Dokładną datę podamy członkom rady w najbliższym czasie.
[Profil] [WWW]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 3 Kwiecień 2013, 20:23   

6.04 o 20:00 decyzją Administracji zostaną wyłączone punkty "pomógł", tzw pomagajki. Pomagajki nie są do końca uczciwe, ponieważ osoba która zakłada warsztat i robi kilkanaście prac dziennie nie może przez mechanizm działania pomagajek na forach dostać punktów (punkt może przyznać jedynie założyciel tematu). Oprócz tego pomagajki wpływają niekorzystnie na dział z komentarzami, można także zaobserwować ściganie się w ilości pomagajek (w czym nie ma nic złego, ale pomoc to pomoc, a nie zbieranie punktów i pięcie się w rankingu). Do tego czasu możecie skontaktować się z osobami które przyznały wam pomagajki żeby wpisały się wam do komentarzy, później pomagajki znikną. Być może kiedyś wrócimy do tego pomysłu.
[Profil]

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 4 Kwiecień 2013, 22:34   

Trochę spóźnione podziękowania dla Capitana Crieffa za wyłączenie nam reklam na kolejny miesiąc! Dziękujemy z całego czarciego serca ;)

+upominajcie się o komentarze, bo pamiętajcie, że pomagajki niedługo wyłączamy!

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 7 Czerwiec 2013, 19:50   

W związku z coraz częstszymi incydentami o których jestem regularnie informowana - zarówno przez członków ekipy, jak i szarych użytkowników, którym obecny stan rzeczy przeszkadza - z dniem dzisiejszym pojawią się dodatkowe ograniczenia na czas nieokreślony. Niegdyś na czarcie było sympatycznie i przyjemnie bo zdawaliście się wiedzieć co to jest "kulturalne wypowiadanie się w cyberprzestrzeni", a sporadyczne przypadki osobistości nie uznających zasad dobrego wychowania były tępione. Doszło do tego, że większość z was (mówiąc że każdy mogłabym kogoś urazić) dorobiła się takiego tupetu, że na czarcie zrobiło się niewesoło i ludzie nie czują się na nim dobrze. Osobiście widzę czarta jak takie małe państewko w świecie PBF - bo jest tu pełno ludzi o często skrajnych poglądach. I jestem świadoma, że zabranianie wam nie zgadzania się ze sobą jest bez sensu, i nawet nie chciałabym tego robić, bo nie o to mi w tym wszystkim chodzi. Regularnie utwierdzacie mnie w przekonaniu, że nie potraficie załatwiać prywatnych spraw nie na forum publicznym, że macie jakąś taką dziwną manię wywlekania wszystkiego na wierzch ku ogólnej wiedzy, co prowadzi do sytuacji takich, jakie obserwujecie - wieczne kłótnie. Cóż, jeżeli nie potraficie dyskutować - nie będziecie dyskutowali wcale, dopóki nie przypomnicie sobie co to PW, co to GG, co to mail i wszelkie inne dostępne drogi kontaktu. Oto, co się teraz stanie:

1. Temat pomysłów i pytań zostaje usunięty. Po pierwsze, nam trudno jest nadrabiać wszystkie posty, po drugie, większość to wasze idiotyczne dyskusje które w niczym nie pomagają, wykorzystujecie ten temat źle i do sączenia jadu, zamiast merytorycznych dyskusji o ulepszaniu czarta. Od teraz, wszystkie pomysły kierujecie na PW konta: "POMYSŁY". Jest ono kontem wspólnym administracji, każdy z pomysłów który tam zostanie przesłany będzie omawiany w gronie adminów, junior adminów i moderatorów. Jeśli uznamy, że dany pomysł jest do przejścia, będzie głosowanie - czy i wam się ten pomysł podoba, czy nie. Jeśli będzie większość głosów "za", przechodzi.
    2. BADANIA RYNKU zostają zamknięte i niewidoczne. Nie będziecie mieli do nich dostępu, na specjalną prośbę admini i juniorzy mogą wam coś znaleźć jeśli będziecie potrzebować, ale przez jakiś czas tego działu nie będzie. Oprócz tego, przy następnej kłótni w działach "zapowiedzi" bądź "pomysły", rzeczone zostaną zamknięte tak samo, jak badania rynku. To samo tyczy się komentarzy - jeśli dojdzie tam do jakiejś nieprzyjemnej wymiany zdań (przypominam o punkcie regulaminu mówiącym o dążeniu do utrzymania na forum pozytywnej atmosfery), forum zniknie.
    3. Co się tyczy reklam, bo i w nich lubicie sobie poszaleć, wracamy do starej idei: w reklamach wypowiadamy się jedynie POZYTYWNIE, ponieważ są to REKLAMY a nie OCENY jakże fachowych czartowych ekspertów z których większość nie utrzymała forum dłużej niż miesiąc. Jeżeli chcecie pomóc adminom reklamującego się forum poprzez komentarz tego, co na forum jest nie tak jak być powinno, wysyłacie PW do założyciela tematu. Za każdą wypowiedź zawierającą wspomnienie o czymkolwiek złym na danym forum będzie dane ostrzeżenie o wartości 1, przez administrację, juniorów lub moderatorów.

Jeżeli nie potraficie się sami przystopować, to zostaniecie przystopowani. Fajnie będzie znów zobaczyć czarta bez awantur o połączenie zielonego z czerwonym na forum o elitce dużego miasta które nigdy nie śpi i tak dalej i tak dalej. Minie jakiś czas, wszyscy wyluzujecie i wszystko zostanie odblokowane, tylko trochę wyczilujcie, bo wszyscy osiwiejemy, jeśli będziemy traktować internet tak poważnie, jak robicie to wy. I pamiętajcie! PRYWATNE SPRAWY W PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH, to chyba nie tak trudno zapamiętać.
Bardzo was kocham, życzę powodzenia w sesji, poprawianiu ocen, fajnych wyjazdów w wakacje i weny na bycie sympatycznym <3
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 9 Czerwiec 2013, 00:19   

NIE ZAMKNIEMY CZARTA.
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 17 Czerwiec 2013, 18:13   

24.06 w godzinach popołudniowych lub wieczornych czart zostanie zamknięty na kilka godzin na czas remontu. Prosimy wszystkich, żeby sobie na ten czas przekopiowali to czego będą potrzebować, bo im więcej z was będzie do nas pisać "podaj mi coś tam z tematu" albo "dajcie mi się zalogować, muszę wziąć zamówienia z PW", tym dłużej nam ten remont zajmie. Wprowadzone zmiany będą adekwatne do wyników ankiety.
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 24 Czerwiec 2013, 23:19   

Opisy zmian, które zostały wprowadzone znajdziecie w dziale "ORGANIZACJA" w tematach regulaminowych oraz innych opisówkach. W razie wątpliwości pytajcie członków ekipy na PW lub GG :)
    BARDZO ISTOTNY JEST WASZ PRZYDZIAŁ DO GRUPY AC LUB B. Pamiętajcie, że za pisanie w kategorii "oceny" bez deklaracji przydziału do grupy B, będą leciały ostrzeżenia.
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]