Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
OD ADMINISTRACJI
Autor Wiadomość
PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 9 Lipiec 2013, 15:49   

1. W dziale organizacji pojawił się temat o topliście czarta, w którym znajdziecie parę ważnych informacji. Będzie się działa magia z toplistą, także każdego, kto ma jakiś kontakt z forum na topliście obecnym prosimy o szepnięcie administracji, żeby z tym tematem się zapoznali :)
    2. Niedługo wrócą badania rynku! W nieco zmienionej formie, ale będą dyskusje i ankiety! Dział będzie się nazywał "Sondy uliczne" i umieścimy go w kategorii ocen - przypominam, że aby pisać w tej kategorii należy przynależeć do grupy B! Tęskniliście za tym? ;)
    3. Do miniregulaminu reklam został dopisany punkt #7. Wchodzi w życie natychmiastowo i prace mające na celu jego wprowadzenie w praktyce będą dokończone jeszcze dzisiaj.
    4. Jeszcze odnośnie miniregulaminu reklam, 15.07 do piekielnej otchłani zostaną przeniesione te tematy, które nie są z nim zgodne, tj. w opisie których nie jest podana data otworzenia forum oraz w pierwszym poście nie widnieje specjalny kod. Jeśli tak się złoży że Twoje forum zostanie przeniesione do otchłani, bo ci się zapomniało, jesteś na wakacjach itp - nic straconego! Jak tylko dostosujecie temat i napiszecie PW do kogoś z ekipy, zostanie z powrotem przeniesiony na jego właściwe miejsce.
    5. Zaktualizowany został też regulamin główny. Dodano punkt I. 21, a akapit dotyczący toplisty został dostosowany do nowych wytycznych o których wspomniałam w punkcie 1 tego posta :)
    6. Niedługo także odbędzie się nowa rekrutacja na moderatorów, a w dalszej kolejności - radnych czarta. Zacznijcie już teraz zastanawiać się nad kandydaturą i nie wstydźcie się <3
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 5 Wrzesień 2013, 23:34   

Po dłuuugich obradach z opiekunami działów, mianujemy vanaheim, wildfox oraz rockshoot Top Artystami, a CRIEEEEEFF! oraz corazon zostają wyróżnieni grupą Pomoc. Gratulujemy i oby tak dalej!
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 21 Wrzesień 2013, 00:04   

1. Powróciły badania rynku, na razie w odsłonie Sond Ulicznych. Zasady według których należy korzystać z tego działu znajdują się *tutaj*.
    2. Do regulaminu głównego dodano punkty I. 23, I. 24, prosimy o zapoznanie się z nimi.
    3. W dziale organizacji pojawił się temat "czarna lista", na którym odnotowywane będą upomnienia (tymczasowe wydalenia z grupy B {dyskusyjnej}) w celu potwierdzenia, czy dany użytkownik pierwszy raz się pomylił, czy kolejny raz łamie regulamin, który powinien znać i przestrzegać.
    4. Kontem POMYSŁY zarządzać będzie Rada Czarta. Oznacza to, że Radni, jako wasi przedstawiciele, dostali dostęp do tego konta i to oni odpowiedzialni będą za dalsze losy waszych pomysłów. Konto to będzie narzędziem rady do komunikowania się z wami, w ten sposób możecie przekazywać im czego chcecie, a wszystko w następstwie zostanie w odpowiednim dziale przedyskutowane z Administracją i Junior Administracją.
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 5 Październik 2013, 19:47   

Po długim i wyczerpującym okresie próbnym adminami zostają Hazel oraz Shilon! Awansuje również Corazon która także pomaga nam od bardzo dawna!

GRATULUJEMY <3
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 15 Październik 2013, 20:11   

Nowymi moderatorami zostają ARANEA, ART i Whatever.
    Gratulujemy i witamy na pokładzie! :)

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 31 Październik 2013, 22:22   

Witamy po remoncie z nowym wyglądem i nie tylko! Wprowadziłyśmy trochę zmian i udogodnień, mianowicie:

1. Prosimy o uzupełnienie pól w profilu - są nowe, więc świecą pustkami ;)
    2. Miniregulamin badań rynku uległ drobnej zmianie - do waszej dyspozycji dodany został luźniejszy dział - "dyskusje".
    3. Przy każdym zerowaniu toplisty Czarta trzy najlepsze fora będą umieszczane na czartowym fanpejdżu! Więcej info *tutaj*. Zachęcamy wszystkich do lajkowania! :3
    4. Zaszły drobne zmiany w podziale subforów, które powinny ułatwić wam poruszanie się po forum.
    5. Powstała także nowa grupa: "czarna lista", do której dodawani będą użytkownicy odbywający karę wydalenia z grupy dyskusyjnej. Po jej upływie będą z grupy usuwani i prawo do obecności w grupie dyskusyjnej powróci.
    6. Przypominamy o konkursie, termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 listopada. Więcej informacji *tutaj*.
    7. Mamy do was baaaardzo ważne pytanie! Prosimy o wypowiedzi *w tej ankiecie*.

DZIĘKUJEMY MALEFICENT ZA ŚLICZNY NAGŁÓWEK! <3
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 12 Grudzień 2013, 16:59   

Dzisiaj dwa szybkie ogłoszenia!

Ogłaszamy kolejne wybory do Rady Czarta!
KLIK TUTAJ!
Nominacje potrwają do: 19 GRUDNIA!

Zgłoszenia najlepiej przesyłajcie do mnie bo dziewczyny mają problemy z komputerem.

Czas też na kolejny, świąteczny konkurs!
Szczegóły znajdziecie TUTAJ KLIK!

Powodzenia! <3

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 28 Grudzień 2013, 22:56   

W związku z coraz częstszymi przypadkami hakowania i czyszczenia forów, prosimy was o przysłanie na PW do PINII:
Adresów zhakowanych forów, wszystkiego co wiecie na temat danego przypadku zhakowania a także jeśli posiadacie kontaktu do kogoś z administracji zhakowanego forum.
Zebrane informacje będą nam potrzebne w kontaktowaniu się z właścicielami serwerów w celu zapobiegania kolejnym atakom.
[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 31 Grudzień 2013, 16:55   

Administracja czARTa życzy wam w nadchodzącym, 2014 roku dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym, zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń, a także:

wszystkim graczom - olbrzymiej ilości weny i czasu na posty!
    wszystkim administratorom - zapału i wytrwałości w prowadzeniu forów, braku incydentów z hakowaniem!
    wszystkim kodującym - braku plagiatów ich prac i odkrywania nowych sztuczek!
    wszystkim grafikom - wielu ciekawych pomysłów i farta w szukaniu dobrej grafiki!
    wszystkim dziś imprezującym - pijanego Sylwestra ze świetnymi ludźmi i mocy pisania postów na kacu!
    wszystkim spędzającym Sylwestra w domu - pełnej lodówki, dobrego odbioru TVNu i towarzystwa na shoutboxie!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, CZARTERSI mrrr mrrr mrrr mrrr
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 13 Luty 2014, 21:10   

Jak widać na czarcie zmiany zmiany!

Już 18 lutego czart kończy dwa lata,
dziękujemy INFERNAL za piękny nagłówek <3

A teraz wróćmy do zmian!

1. Zapraszamy do regulaminów, zaszły tam pewne zmiany z którymi powinniście się zapoznać.
2. Z dniem dzisiejszym wraca do obiegu grupa CZARTERZY, należy do niej każdy zaraz po rejestracji na forum. Widoczność wszystkich tematów na czarcie pozostaje bez zmian, można brać avatary i przeglądać istniejące fora, tuoriale, etc., jednak żeby cokolwiek na czarcie napisać należy napisać prezentacje (w subforum NOWE) i dopiero wtedy administrator doda was do grupy Podstawowej. Oczywiście do pisania w dziale Badania Rynku i subforum Pomysły wciąż trzeba się zgłosić do grupy Dyskusyjnej. Dlaczego tak jest? Przypadki multikont zdarzają się coraz częściej i to nasz sposób na pozbycie się ich. Oczywiście osoby już będące w grupie dyskusyjnej i posiadające prezentacje nawet nie zauważą, że coś się zmieniło.
3. Zmianie ulega też miniregulamin reklam! Tak, jeśli autor tematu wyraża zgodę - dopuszczamy konstruktywną krytykę. W każdym temacie pojawił się post kogoś z ekipy i dopóki on tam się znajduje NIE WOLNO KOMENTOWAĆ FORÓW. Administracja musi się zdecydować czy wyraża zgodę na krytykę w swoim temacie czy rezygnuje z opinii czarterów, poprzez PW do nas.
4. A w związku z tym, po długich pertraktacjach z różnymi osobami zdecydowałyśmy się usunąć oceny. Wszystkie tematy zostały przeniesione od Piekielnej Otchłani. Sama kategoria Reklamy/Oceny została zamieniona na Fora, a podział z dwóch światów na Realne i Nadnaturalne. W każdym z nich znajdują się zapowiedzi, Pomysły dalej są umieszczone osobno.
5. Czartowy Twitter na dniach zostanie usunięty.
6. Zaszły też drobne zmiany w ekipie, dziękujemy za współpracę Ashe i Wildfox
7. Żeby łatwiej szukało się galerii danej postaci w awatarach wprowadziłyśmy nowy podział, mamy nadzieje, że będzie bardziej przejrzysty niż poprzedni <3

[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]