Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
OD ADMINISTRACJI
Autor Wiadomość
PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 27 Czerwiec 2015, 13:27   

CINAMONE została nowym moderatorem czarta!
Gratulujemy :love:
Obyś została z nami jak najdłużej i miała dużo fajnych pomysłów! :hyhy:
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 23 Sierpień 2015, 21:41   

# 63

Podjęłam decyzję, że od dzisiejszego dnia przechodzę na czartową emeryturę. Włożyłam w czarta sporo swoich pomysłów, sporo czasu i nerwów, wiele się nauczyłam zarówno w sprawie adminowania, jak i technicznych spraw, css, html i tak dalej. Wiem że forum dalej jest najlepszą dostępną bazą avatarów, kruczków kodowych i forów na rynku, zamierzam dalej forum wspierać i inwestować w nie, ale już jako user, a nie osoba z uprawnieniami. :cool:

Dziewczynom życzę powodzenia w dalszej pracy, bo jest jej sporo i wiem że sobie świetnie dadzą radę, w tym miejscu dziękuje im bardzo za świetną współpracę przez te, no chyba już trzy lata będą w samej ekpie, jakieś dwa jako administrator, bardzo je szanuje i życzę powodzenia <3

[Profil]

PINIA

Mów mi:
Pinia

Gram na:
BYTHEBAY.WXV

Wysłany: 13 Wrzesień 2015, 09:50   

Drodzy czartersi,
w dniu dzisiejszym żegnam się z ekipą czARTa po paru ciekawych ( :sexy: ) latach. Życie prywatne wygrało z internetami, także swój czas przy forach ograniczam niemal do zera (co na pewno było widać po mojej obecności ostatnio) i nie jest to czas, w którym mogę adminować gdziekolwiek.
Na koniec zostawiam wam dużo swojej weny, bierzcie i korzystajcie mądrze, bo ja pierwszy raz od dawna nie mam kilkunastu postaci (tylko marne trzy :c ) a nie wolno mi już robić więcej.
Powodzonka :love:
[Profil]

whatever

Mów mi:
Magdalena

Gram na:
alaska, nyc

Wysłany: 9 Marzec 2016, 16:14   

Drodzy czartersi,
w dniu dzisiejszym żegnam się z ekipą czARTa i dziękuję za te kilka miesięcy, które razem spędziliśmy. Chciałabym życzyć reszcie administracji samych świetnych pomysłów i wytrwałości w dalszym budowaniu tego miejsca.

As I look around, they don't do it like my clique
    poszukiwania
[Profil]

Chris

Mów mi:
Chris

Gram na:
Philly

Wysłany: 26 Kwiecień 2016, 17:18   

Czołem!

Powitajmy gorąco nowe twarze w ekipie, które podobno rwą się do roboty. :faja:

ANIKA
EVER
WINTERISCOMING.
TED

:krulinternetów:

Razem z Art życzymy im, jak i sobie, owocnej pracy!

...ostatnio zapytano mnie dlaczego nadal mamy zimowy wygląd- cóż wystarczy spojrzeć za okno. Przewidzieliśmy to :cool:

[Profil]

winteriscoming.

Mów mi:
Myrcella, Madzia; Myivo.

Gram na:
---

Wysłany: 22 Wrzesień 2016, 19:08   

Niestety jak możecie zauważyć zarówno Art jak i Chris pożegnali się z Czartem z powodu braku czasu, dziękujemy Wam za pomoc i wszelkie wskazówki!

Nowa władza, nowe porządki? Postaramy się przywrócić Czartowi dawną świetność, niedługo odbędą się ponownie czystki na forum (usunięcie starych/nieaktywnych tematów do archiwum).

Zapraszamy także do wyrażania swoich pomysłów/propozycji na temat Czarta, na pewno zwrócimy na to uwagę. Każda opinia jest dla nas cenna.
[Profil]

Ever

Mów mi:
Agusiu

Gram na:
Tylko podglądam

Wysłany: 13 Marzec 2017, 21:58   

Czart #75

Witamy was po strasznie długiej przerwie.
Zdajemy sobie sprawę, że czART został zaniedbany, ale wiedziałyśmy, że go tak nie zostawimy. Zostały przeprowadzone czystki i drobne zmiany.

1). Zmiana w Administracji - Anika, Ever i Winteriscoming to aktualny skład administracji i to właśnie do nas możecie pisać w każdej sprawie oraz Pandzia czyli twórca całej oprawy graficznej forum.
2). Uporałyśmy się ze skrzynką pocztową na forum, która była naszym problemem i była bardzo szeroka. Została ona zmniejszona przy czym nie udało nam się w żaden sposób zmniejszyć dwóch pasków, które są rozciągnięte.
3). Wszystkie warsztaty zostały przeniesione do tematu ,,Zawieszone", skąd oczywiście właściciel może poprosić o przeniesienie go z powrotem do aktywnych.
4). Od tej pory prezentacje nie są obowiązkowe. Użytkownik od rejestracji ma dostęp do każdego tematu, a zrobić prezentacje może w dowolnej chwili lub wcale jeśli nie chce. (Regulamin I. pkt 18)
5). Na forum zostały przeprowadzone czystki. Zostały przeniesione nieaktywne poszukiwania oraz fora.
6). Został zmieniony regulamin oraz dodane ,,partnerstwo" - wymiana banerami z innymi forami lub tumblr'ami.
7). Treść Newsów z Forum jest zmieniana 13 dnia każdego miesiąca. Jeśli chcecie by wasze forum pojawiło się w ogłoszeniu to jego treść i link forum prosimy przesłać do Ever do 21.03.2017r.
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]