Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
OD ADMINISTRACJI
Autor Wiadomość
KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 13 Grudzień 2012, 20:49   OD ADMINISTRACJI

W tym temacie będą się pojawiać informacje o zmianach, nowościach i wszelkie inne istotne kwestie.
[Profil]

latch
[Usunięty]

Wysłany: 15 Grudzień 2012, 18:39   

W związku z tym, że czART zostaje przeniesiony na inny serwer, mamy kilka ogłoszeń:

a) każdy z autorów ma prawo przenieść swoje prace (avatary, sygnatury, animacje, instrukcje, samouczki etc.) na nową stronę; dostaniecie na to tydzień, gdyż "stary" czART będzie jeszcze otwarty przez siedem dni.
    b) jeśli ktoś nie wyrobi się w tym czasie - prosimy zgłosić się do administratorek.
    c) użytkownicy, którzy mieli inne kolory grup niż CZARTER'S, proszeni są o zgłoszenie się do administratorek, by odzyskać rangi, jeśli wcześniej jej nie dostaną.
    d) nastąpiła aktualizacja regulaminu, prosimy czytać.
    e) prosimy o rejestrację się nickami z czART.czo.pl, by uniknąć sporów, gdy ktoś komuś zajmie nick; zmiany nicków będą możliwe dopiero po tygodniu.

latch
[Usunięty]

Wysłany: 16 Grudzień 2012, 19:07   

Jeśli tak bardzo chcecie i musicie koniecznie zmieniać nicki, to piszcie jakie mieliście na starym czarcie tutaj - klik

latch
[Usunięty]

Wysłany: 17 Grudzień 2012, 18:38   

Dwa nowe konkursy, moi państwo!
    KLIK i KLIK

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 17 Grudzień 2012, 18:58   

Dzięki kochanej abubuu, Ci, którym się nie chce włączać adblocka zostali uratowani!
    Jej hojność i dobre serduszko uwolniły nas od reklam na miesiąc <3

latch
[Usunięty]

Wysłany: 18 Grudzień 2012, 21:22   

Nie wiem, czemu jest taki problem ze wstawieniem z avatarów, ale jeśli ktoś nie może w żaden sposób wstawić, niech wyśle link na PW do administracji, wstawimy przez panel.

LITTLEIRONY

Wysłany: 25 Grudzień 2012, 23:51   

KONKURS NA NAJBARDZIEJ ŚWIĄTECZNY PROFIL ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY!

Ze względu na to, że miałyśmy trudności z wyborem tylko jednej osoby, postanowiłyśmy rozdać nagrody w trzech kategoriach:

1. NAJBARDZIEJ ŚWIĄTECZNY AVATAR
        (średnia głosów = 4,5)
        K.

2. NAJBARDZIEJ ŚWIĄTECZNY PODPIS
        (średnia głosów = 4,5)
        pensivelane
        klik

3. NAJBARDZIEJ ŚWIĄTECZNY PROFIL
        (średnia głosów = 4)
        inside.
        klik

Gratulujemy! Nagrodą w tym konkursie są super bajeranckie, dizajnerskie, hipsterskie i oryginalne by LITTLE-ARMANI ;> rangi na czas świąteczny!

Jednocześnie chciałam zaproponować, że jeżeli macie pomysły na nagrody w następnych konkursach przesyłajcie je do administracji w prywatnych wiadomościach, na pewno weźmiemy je pod uwagę (o ile nie będzie to lamborghinii, jednorożec ani pokój na świecie...)

~ ADMINISTRACJA.

ZAPRASZAMY!
[Profil] [WWW]

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 30 Grudzień 2012, 20:26   

Wprowadzamy nowy wzór PREZENTACJI! Znajdziecie też nowe pole w profilu (Karta Gracza), w które należy wkleić link do nowej prezentacji, uzupełnionej według wzoru!
Wzór nie jest obowiązkowy, ale mile widziany. Stare prezentacje znajdziecie w Piekielna Otchłań/Inne.

NOWY WZÓR ZNAJDZIECIE TUTAJ

KOT

Mów mi:
Kocie

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 31 Grudzień 2012, 20:04   

W imieniu całej ekipy czARTa, chciałabym życzyć wszystkim użytkownikom Sylwestra spędzonego w świetnym gronie i w dobrym stylu, oraz by nie tylko wejście w 2013 było przyjemne, ale calusieńki rok!
Jeśli macie jakieś postanowienia - wierzę, że uda Wam się je wypełnić. Jeśli chcecie coś zmienić - życzę, by się Wam udało. Jeśli chcecie, by pozostało tak jak jest i niczego Wam więcej do szczęścia nie potrzeba - życzę stabilności i wytrwałości! :D
I nam wszystkim życzę, aby fora w nowym roku pozbyły się tej tendencji spadkowej i były coraz lepsze!

latch
[Usunięty]

Wysłany: 15 Styczeń 2013, 21:45   

Klaudia nowym członkiem ekipy czART'a! Zostanie ona moderatorem działów HTML i CSS. Witamy! <3

Dodatkowo mogę zdradzić, że niedługo nowy wygląd. W końcu ile można wspominać święta?

[ ODPOWIEDZ ]