Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Paula, Paula
Autor Wiadomość
Baya

Wysłany: 4 Maj 2013, 22:09   

tak, tak. Sasha też kochała Dane'a, ale nie potrafiła się do tego przyznać przed sobą i innymi.
[Profil]

Złodziejka Książek

Wysłany: 6 Maj 2013, 20:10   

SHILON napisał/a:
Ej, naprawdę nie było widać miłości Dane'a do Saszki ; D hahahaha<3

A impreza urodzinowa... to akurat Victor, ten przestępca rozwalił bo wysłał Summer i Blair do szpitala z kulkami </3 Boże, to był taki smutny post jak Dane poszedł Summer odwiedzić </333 Pamiętam jak się jarałam z S. na gg ;<<
A impreza na basenie to znowu była bójka Summer i Blair (no dziwne, że one dwie xddd) z Saszką w wodzie. Pamiętam, że złamały jej nos </3 A znowu auto chyba było ukradzione po jakiejś imprezie w klubie. Pamiętam tylko, że B. rozbiła jakiemuś ziomeczkowi na głowie butelkę bo o coś się kłócili ; D
A notka była taka prawdziwa </3
I ja chyba Keitha szipowałam z Blair, tak po cichu <3
A i może, może. Pamiętam, że on miał ją zabić oO Zrzucić z dachu czy coś. Ale ten wątek też mi się podobał :562:

Ach, to znaczy, że nikt nie potrafił czytać z mych pokrętnych znaków! Przecież on był o nią taki zazdrosny! To jego główny sposób okazywania uczuć.
Melodramatyczne momenty też były świetne! Te wzruszające sceny odwiedzin w szpitalu! Aż kręci się w oku łezka... Swoją drogą wciąż nie wiem, co się działo z Dejnem w czasie strzelaniny. Pewnie spał gdzieś zrozpaczony i zblazowany snem tak głębokim, że nic nie usłyszał. A mógł osłonić je obie swoim ciałem! Widzę taki piękny bieg i upadek w zwolnionym tempie... Genialne! Chyba nigdy nie zapomnę rozbijania butelek na głowach! Chyba to było nawet przez Karbowanego, bo się rządził w barze i rozlewał nielegalnie alkohol wszystkim tam obecnym. I ruszyli na niego potężni ochroniarze. No, chyba, że to był powód innego zamieszania. Nie sposób spamiętać. Wszystkie kochałyśmy się w Kiciątku! W końcu był Bogiem Seksu.

Baya napisał/a:
tak, tak. Sasha też kochała Dane'a, ale nie potrafiła się do tego przyznać przed sobą i innymi.

A ja przez tyle lat żyłam z bólem odrzucenia... Choć i tak wiedziałam, że Sasha + Dane musi równać się end game. W końcu by się do tego przyznała. I wyszłoby wreszcie na jaw, że jej dziecko nie jest ani Keitha ani profesora, tylko DANE'a, tak, właśnie jego.
[Profil] [WWW]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 13 Sierpień 2013, 17:56   

Niszczycie mi życie, nie nie nie, nie mogliby być razem, smutek życia, tylko nie oni :C
Matko, brakuje mi tego <3 Tak dużo notek napisanych, huhuhuu! I te włamy, to był początek mojej kariery rzezimieszka! ;>

I odpisuje po trzech miesiącach, super, lepiej późno niż wcale! :evil:

grellcia

Wysłany: 17 Luty 2014, 20:59   Re: Szilonowa

Shilon napisał/a:

http://www.children-of-bad-revolution.aaf.pl/ - Callie Montgomery, Chris Randall

a kogo miałaś na wyglądzie, mogę spytać? <;
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 18 Luty 2014, 23:19   

grellcia Callie to była Kristen Stewart <3 A Chris to Ash Stymest mrrr

grellcia

Wysłany: 18 Luty 2014, 23:24   

Shilon napisał/a:
grellcia Callie to była Kristen Stewart <3 A Chris to Ash Stymest mrrr

czyli dobrze zapamiętałam, Ty to Ty! co prawda nie za długo, bo forum się zamknęło, ale miałyśmy przyjemność zagrać i ja bardzo miło tę grę wspominam<3
miałam pana z buźką Aarona Johnsona, nicku sobie za nic nie przypomnę ._.
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 19 Luty 2014, 20:19   

Grałyśmy jedną albo dwie gry, pamiętam! Co prawda też nie pamiętam jak się nazywał Twój fagas... ale wiem, że nawet szipa miałyśmy <3 Nie pamiętam czy to było z poszukiwań czy samo wyszło, pamiętam, że on był bogaty, a ona biedna, i że się dużo kłócili (czy raczej ona histeryzowała, a on miał raczej wyjebane xddd).
Ale mi też się bardzo dobrze grało! Zresztą miałam trochę żal do adminów, że zamknęli </3

dirty lies

Mów mi:
Dirty Lies

Gram na:
Tworzę swoje forum oparte na serialu Pretty Little Liars

Wysłany: 16 Kwiecień 2017, 10:02   

Napisałam Ci prywatną wiadomość. Proszę o odpowiedź tutaj, a jeśli masz również konto na Edenie, to bardziej tam (konto: dirty lies) gdyż tam po prostu częściej zaglądam.

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 18 Kwiecień 2017, 18:45   

Nie mam tam konta, i odpisałam ;) pozdrawiam :cool:
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]