Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje, Pomysły i Pytania
Autor Wiadomość
black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 26 Październik 2015, 22:11   

Cytat:
9. Na czarcie NIE USUWAMY KONT. Jeśli dłużej nie chcesz być wśród nas napisz do nas na PW w sprawie dezaktywacji konta. JEDNAKŻE zastrzegamy sobie prawo do usunięcia konta, jeśli po roku od rejestracji dany użytkownik nie napisał żadnego postu.

Czyli jednym słowem, co rok/co chwilę będziecie usuwać konta, które przychodzą na czarta tylko po avatary?
[Profil]

black cat

Mów mi:
kiciu

Gram na:
perkusji

Wysłany: 26 Październik 2015, 22:25   

No, a osoba która dodaje raz na rok poszukiwania, albo dodała reklamę forum, a dalej sobie siedzi jako duszek? Czart to nie jest pbf, trzeba patrzeć na wszystkich userów, tych którzy chcą się ujawniać i tych którzy wolą siedzieć sobie w kącie, nie ma przymusu pisania posta na tydzień/dwa tygodnie, w sumie też nie ma jakoś specjalnie tematu do regularnego pisania. A pisanie na siłę jest też bezsensu. Ktoś rzuci fora na rok-dwa i nie będzie miał do czego wracać, na pbf by to mogło się sprawdzić, ale tu trochę słabo :/

bugs

Mów mi:
karo

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 26 Listopad 2015, 23:17   

może wyjdę trochę na czepliwą, ale robicie w miarę częste zmiany wyglądu, a np. "październikowe newsy" są... no właśnie "październikowe", a grudzień mamy za 5 dni..zmiany szaty graficznej są spoko, ale jednak pojawiają się częściej niż te newsy, które zostały wprowadzone. może po prostu z nich zrezygnujcie? albo wypełniajcie na bieżąco. :)
[Profil]

whatever

Mów mi:
Magdalena

Gram na:
alaska, nyc

Wysłany: 26 Listopad 2015, 23:36   

Newsy są zmieniane co miesiąc, nie przy zmianie szaty graficznej. Może się zdarzyć tak, że coś nowego pojawi się na jakimś forum w połowie miesiąca i wtedy ewentualnie będzie edytować newsy, ale w większości przypadków nic się na forach nie zmieniało od czasu umieszczenia newsów.Wydaje mi się, że jest to jednak całkiem fajna opcja by każdy na szybko mógł podejrzeć co dzieje się na danym forum i gdzie można pograć. Jeżeli informacja okaże się interesująca to pewnie zainteresowany zerknie po więcej do reklamy. Ot cały zamysł newsów :) Przy najbliższej okazji jednak z pewnością poruszymy ten temat, weźmiemy wszystkie za i przeciw i damy znać co wpadło nam do głowy :)

As I look around, they don't do it like my clique
    poszukiwania
[Profil]

bugs

Mów mi:
karo

Gram na:
nigdzie

Wysłany: 27 Listopad 2015, 11:57   

Cytat:
Newsy są zmieniane co miesiąc, nie przy zmianie szaty graficznej.

Nigdzie nie napisałam, że przy zmianie szaty graficznej. :p tylko, że częściej robicie zmiany szaty niż newsy, które wcale nie są zmieniane co miesiąc, bo do dzisiaj widnieje tytuł "październikowe", a informacje w nich zawarte są już od dawna nieaktualne, więc właściwie jaki z nich użytek?
[Profil]

NN

Mów mi:
NN

Gram na:
Camp Jupiter

Wysłany: 27 Listopad 2015, 21:11   

To ja mam pytanie, czy żeby news z forum został tam na górze umieszczony to trzeba do kogoś pisać, czy sami to zbieracie z kilku for? :)
[Profil] [WWW]

whatever

Mów mi:
Magdalena

Gram na:
alaska, nyc

Wysłany: 27 Listopad 2015, 22:21   

Newsy pomimo, że nazwa wskazuje na to, że są październikowe to były uaktualniane na początku listopada. Rozumiem o co chodzi, mamy świadomość, że na forach akurat wszystko szybciutko dość się zmienia ale nie możemy niestety zmieniać tych newsów codziennie. Tak jak powiedziałam, sprawę przedyskutujemy i wybierzemy najlepszą opcje :)
NN, do nikogo nie trzeba pisać. Przeglądamy wszystkie reklamy i wrzucamy newsy zamieszczone tam przez osoby odpowiedzialne za dany temat oraz sprawdzamy czy przypadkiem na forach nie pojawiły się ważne ogłoszenia, które przydałyby się właśnie do tej malutkiej reklamy w ogłoszeniu :) Niektórych for może tam niestety nie być ze względu na to, że w danym momencie nie pojawiły się żadne takie nowości na danym forum. Nadal są to jednak krótkie ogłoszenia, a nie typowy spis wszystkich stron :)

As I look around, they don't do it like my clique
    poszukiwania
[Profil]

NN

Mów mi:
NN

Gram na:
Camp Jupiter

Wysłany: 27 Listopad 2015, 23:00   

Okej, dziękuję za informację <3
To ja może rzucę pomysłem, żeby nie był suchy post, że może te newsy dać jakoś z boku forum w tabelce? Będzie widoczniej chyba, bo teraz się to zlewa z ogłoszeniem trochę, ale to taka lekka sugestia :3
[Profil] [WWW]

Alice

Mów mi:
Alice

Gram na:
WO

Wysłany: 2 Grudzień 2015, 00:13   

Trochę Wam pomarudzę odnośnie aktualnego wyglądu, jeśli można, bo tak jak czartowe wyglądy przeważnie cieszą oko, tak ten już nieco mniej. W sensie ja jestem generalnie trochę ślepa i ten strasznie mały kontrast między tłem forum a czcionką jest straszny. Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale strasznie to męczy oczy i ciężko się czyta cokolwiek. Nie dałoby rady tego zmienić jakoś? Już chyba łatwiej by się czytało jakby czcionki były w takim jasnoszarym kolorze jak numeracja stron. Albo jakby tło głównej tabeli forum było trochę jaśniejsze.

[Profil] [WWW]

LANA BANANA

Mów mi:
LB

Gram na:
White Oak, Nowy Orlean, czekam na ALASKĘ

Wysłany: 2 Grudzień 2015, 07:45   

Alice napisał/a:
Trochę Wam pomarudzę odnośnie aktualnego wyglądu, jeśli można, bo tak jak czartowe wyglądy przeważnie cieszą oko, tak ten już nieco mniej. W sensie ja jestem generalnie trochę ślepa i ten strasznie mały kontrast między tłem forum a czcionką jest straszny. Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale strasznie to męczy oczy i ciężko się czyta cokolwiek. Nie dałoby rady tego zmienić jakoś? Już chyba łatwiej by się czytało jakby czcionki były w takim jasnoszarym kolorze jak numeracja stron. Albo jakby tło głównej tabeli forum było trochę jaśniejsze.

Podpisuję się... W ostatnich dniach z tego powodu unikam czARTa :(
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]