Panda

Poprzedni temat «» Następny temat
Wampiry? Pomysł na sprzedaż
Autor Wiadomość
Dreamer

Mów mi:
babciu

Gram na:
somewhere

Wysłany: 20 Marzec 2017, 13:21   Wampiry? Pomysł na sprzedaż
   POPRZEDNIE NICKI: Emily Black

Przychodzę z pomysłem na sprzedaż. Jako, że wiem, że nie będę miała czasu aby prowadzić forum postanowiłam opisać to mniej więcej tutaj. Być może komuś się spodoba i postanowi zrobić na tej podstawie forum. Być może Wy się wypowiecie?

Wampiry zaczynają umierać. Coraz więcej nowo narodzonych z krwią wampira w organizmie nigdy nie otwiera swoich oczu, lub zaraz po przemianie są nie do powstrzymania. Inne, starsze wampiry zaczynają chorować, co się dzieje? Historia zatacza koło

Istnieje księga, według legend znajduje się w niej rozwiązanie, które prowadzi do rozwiązania zagadki i problemu wampirów. Jednakże wraz z rozpoczęciem poszukiwań na światło dziennie wychodzą nowe fakty. Tak zwani Pierwotni nie byli pierwszymi wampirami stąpającymi po ziemi. Nazywają się "starą rasą" jest ich zaledwie garstka i różnią się od obecnych wampirów. Większość ich populacji wyginęła, pozostali tylko najsilniejsi. Według wierzeń europejskich czarownic pierwsza rasa zaczęła umierać, ustępując miejsca nowej. Ukrywając się w cieniu.

Teraz? Kiedy nowe wampiry ogarnia panika, dużo starsze od nich bestie wychodzą z ukrycia. Widzą swoją szansę na ponowne znalezienie księgi. Pytanie, czy będą działać razem, czy przeciwko sobie?

• w skrócie, okazuje się, że na świecie żyły wampiry zanim Esther postanowiła dać swoim dzieciom życie wieczne, różnice między nimi?
      - zabija je oderwanie głowy i spalenie ciała, wbijanie kołka i próby wyrwania serca są bezcelowe
      - nie palą się na słońcu, po prostu nie lubią na nim przebywać,
      - łączą się w klany, obecnie największym i najbardziej scalonym rodem byłby francuski ród, jeżeli zmienisz kogoś w wampira automatycznie stajesz się jego rodzicem
      - niektóre wampiry cierpią na tzw krwawy szał, co ni mniej ni więcej oznacza, że wampir staje się rozpruwaczem a co ciekawsze można to odziedziczyć po wampirze, który zmienia cię w nieśmiertelnego
      - po przemianie stają się blade,
      - łączą się na całe życie przez pewnego rodzaju więź, mogą się ranić, ale zawsze do siebie wracają
      - wampir może zapłodnić kobietę, natomiast wampirzyca nie mogłaby zajść w ciążę * to już kwestia dyskusyjna

• co do postaci kanonicznych postawiłabym na kilka postaci autorskich, w które mógłby wcielić się użytkownik
    • jeżeli chodzi zaś o postacie z TVD/TO pozostawiam wolną rękę i do przedyskutowania,
    • poszukiwania księgi, misje z tym związane byłoby dopiero początkiem do odkrycia tego jak niewiele o paranormalnym świecie wiedziały dotychczasowe wampiry
    • rasy które bym widziała? wampiry, demony, czarownice, wilkołaki?
    • zastanowiłabym się też nad zezwoleniem na kilka hybryd, które gdzieś w głowie miałam opisane, a ich zakres zdolności zakreślony jeszcze zanim na przykład heretycy pojawili się w TVD
    • nie przeczę, że znalazłoby się też nowe zastosowanie dla sobowtórów, a co oznacza mogłyby się pojawic na forum, ale oczywiście nie muszą, podrzucam tylko pomysły
    • w zasadzie to wszystko, jeżeli o czymś zapomniałam albo coś was jeszcze intryguje to zapraszam do komentowania lub pisania na pw ewentualnie gg
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]